Інновація - це історично безповоротна зміна способу виробництва речей.
Й. Шумпетер


М.І. Туган-Барановський

Й.А. Шумпетер

М.Д. Кондратьєв

Галерея видатних вчених

UA RU EN

Обращаем внимание на инновацию, созданную на данном сайте. Внизу главной страницы расположены графики,  которые в on line демонстрируют изменения цен на мировых рынках золота  и нефти, а также экономический календарь публикации в Интернете важных мировых экономических индексов 

 
Конференції та семінари

25.04.2005. Презентація проекту "Конкурс Російських Інновацій" в Україні


Інформаційна група "Эксперт" та діловий журнал "Эксперт Украина" запрошують на презентацію "Конкурсу Російських Інновацій" в Україні. 

Основна тема доповіді на презентації: "Моделі пострадянського інноваційного процесу" (на матеріалі "Конкурсу Російських Інновацій"), доповідач Медовников Дан Станіславович, керівник "Конкурсу Російських Інновацій", редактор відділу інновацій журналу "Эксперт".

Передумовами до впровадження цього Конкурсу в Україні стали: інтерес з боку іноземних інвесторів, реалізація національних інноваційних програм, а також великий нереалізований інноваційний потенціал України.

Основна мета конкурсу - залучення інвестицій до інноваційної сфери, сприяння підвищенню активності вчених та наукових працівників, винахідників, інженерно-технічних працівників, формування сприятливої громадської думки про інноваційний потенціал країни.

"Конкурс Російських Інновацій" - це шанс отримати фінансування, привернути увагу до свого проекту з боку інвесторів та споживачів, заявити про себе, дізнатися про інших інноваторів, поспілкуватися з ними та з членами експертної ради.

Презентація відбудеться 25 квітня 2005 року о 13:00 в рамках першої національної виставки "Винаходи та Інновації" (адреса: Виставковий центр "КиївЕкспоПлаза", павільйон № 2, конференц-зал № 4, м. Київ, вул. Салютна, 2-Б).

Перший Конкурс був організований журналом "Эксперт" у 2001 році.

Детальну інформацію про Конкурс Ви зможете отримати на сайті: http://www.inno.ru/

Опубліковано на сайті: 2005-04-21

2005-01-29:
02 лютого 2005 р., 10-00, УГІ, Наукові читання "Життя і творчість М.І.Туган-Барановського"

Другий тур.  Читання присвячені 140-річчю від дня народження М.І.Туган-Барановського

(Перший тур Читань відбувся в рамках днів науки в Києво-Могилянській академії 27 січня 2005 року)