Інновація - це історично безповоротна зміна способу виробництва речей.
Й. Шумпетер


М.І. Туган-Барановський

Й.А. Шумпетер

М.Д. Кондратьєв

Галерея видатних вчених

UA RU EN

Обращаем внимание на инновацию, созданную на данном сайте. Внизу главной страницы расположены графики,  которые в on line демонстрируют изменения цен на мировых рынках золота  и нефти, а также экономический календарь публикации в Интернете важных мировых экономических индексов 

 
Конференції та семінари

16 листопада у Києві відбудеться щорічна конференція “InternationalBusinessOpportunities” для представників міжнародного бізнес-середовища


Організатори створять унікальну бізнес-платформу для топ-менеджерів. Тематика конференції буде охоплювати питання розвитку бренда при виході компанії на іноземні ринки. Організатор проекту - міжнародна організація AIESEC*.

Ми прагнемо надати поштовх у розвитку середнього та великого бізнесу. Для кращого розуміння тенденції спікери проекту поділяться інформацією з впливу бренда роботодавця. Запрошені гості розкриють актуальні питання щодо виведення бізнесу на міжнародну арену та прокоментують основні можливості отримання іноземного досвіду.

Так, Дмитро Мельник (професійний коуч) представить захоплюючу лекцію «Нові знання: звідки вони беруться / «Покоління Y».  Учасників чекають захоплюючі теми та розгляд кейсів. Конференція надасть можливість поринути у вир інформації та дискусій. Віта Кравчук (тренер і консультант з просування в соціальних мережах і по дієвому маркетингу) розповість про можливість налагодження міжнародних зв’язків.

“INTERNATIONAL BUSINESS OPPORTUNITIES” проводитьсявчетверте. Нам дуже приємно, як організаторам, чути приємні відгуки від учасників та спікерів проекту. Провести успішно нам допомогли неперевершені запрошені гості, а саме з нами були Євген Глибовицкий , Татяна Єфремова, Іванна Пилипюк (керуючий партнер міжнародної консалтингової групи «International Consulting Group»), Оксана Василенко (заступник відділу логістики ТОВ «НВП« Укгроргсінтез »)

Організатори створять унікальну бізнес-платформу для топ-менеджерів. Ми прагнемо надати поштовх у розвитку середнього та великого бізнесу.

Участь є безкоштовною за умови попередньої реєстраціїза 

аплікаційною формою 

Місце проведення: Бізнес-центр “Інком”,     за адресою вул. Смоленська, 31-33 

Шукайте нас в соціальних мережах FBInternationalBusinessOpportunities 

VK InternationalBusinessOpportunities

Стратегічний партнер AIESEC у Києві– KraftFoods.

Генеральний освітній партнер - фонд "Освітні Ініціативи"

Національні медіа-партнери AIESEC в Києві : rabota.ua, unistudy, studnews, korrespondent.

Локальні інформаційні партнери AIESEC в Києві - osvita.org.ua, platfor.ma, hh.ua , companion , ukranews, innovations , tochka, svidomo .

Генеральний медіа-партнер: bigmir.net

Партнер проекту: Росинка

Головний англомовний медіа-партнер http://www.kyivweekly.com/

Медіа-партнери проекту: mami.org.ua, innovations.com.ua, http://www.adlabs.com.ua/,

promo-ua.com, obozrevatel.com, b2blab.com.ua, www.mim.kiev.ua, www.salesman.ua, www.superjob.ua, www.expert.ua, www.e-news.com.ua, www.business.ua, riu.com.ua, tyzhden.ua, finstaff.com.uahttp://www.depo.ua/, http://www.hrforum.ua/, businessua.net, www.publicity.kiev.ua, http://www.businessclass.kiev.ua/, http://hashcode.ru/, «the Chrematistic», http://yapi.com.ua/ , http://iee.org.ua


  * АIESEC – міжнародна молодіжна організація з 60-річною історією, представлена у 113 країнах світу. Організація надає молодим людям можливості професійного росту, розвитку власного потенціалу з метою подальшого позитивного впливу на суспільство.

Глобальне освітнє середовище та міжнародна програма професійних стажувань сприяють обміну та досвідом та поширенню знань у сферах  HR, менеджменту, маркетингу, комунікацій та ін. між 113 країнами світу.

Понад 5 000 організацій (Microsoft, HewlettPackard, DHL та ін.) щороку беруть участь у розвитку молодих спеціалістів, які, працюючи в компаніях на довгостроковій чи короткостроковій основі, відкривають нові ринки, будують стратегії маркетингу та продажів.

Більше дізнатися про AIESEC у Києві Ви можете на kyiv.aiesec.ua.

За додатковою інформацією звертатись до:

PR-manager конференції IBO Ольга Галік

Тел.: 063-654-17-01 e-mail: olga.galik@aiesec.net

Опубліковано на сайті: 2012-11-10

2005-01-29:
02 лютого 2005 р., 10-00, УГІ, Наукові читання "Життя і творчість М.І.Туган-Барановського"

Другий тур.  Читання присвячені 140-річчю від дня народження М.І.Туган-Барановського

(Перший тур Читань відбувся в рамках днів науки в Києво-Могилянській академії 27 січня 2005 року)