Інновація - це історично безповоротна зміна способу виробництва речей.
Й. Шумпетер


М.І. Туган-Барановський

Й.А. Шумпетер

М.Д. Кондратьєв

Галерея видатних вчених

UA RU EN

Обращаем внимание на инновацию, созданную на данном сайте. Внизу главной страницы расположены графики,  которые в on line демонстрируют изменения цен на мировых рынках золота  и нефти, а также экономический календарь публикации в Интернете важных мировых экономических индексов 

 
Конференції та семінари

2004.12.26. Програма Розвитку ООН в Україні (ПРООН)


Програма Розвитку ООН в Україні (ПРООН) оголошує конкурс на заміщення вакантних посад рівня Старшого Менеджера, які очолять та будуть виконувати повне керівництво та підтримку наших проектів технічної допомоги.

ПРООН є глобальною мережею розвитку ООН, яка надає країнам знання, досвід та ресурси задля допомоги людям в усьому світі будувати краще життя. Ми співпрацюємо з 166 країнами світу, допомагаючи їм знаходити власні шляхи розв’язання глобальних та загальнонаціональних проблем розвитку. Для подолання цих труднощів вони звертаються до представництв ПРООН та до нашого широкого кола партнерів.

В Україні ПРООН підтримує керівництво країни та інших партнерів, як на національному, так і на місцевому рівнях через надання технічної допомоги заради розвитку. Ми приділяємо особливу увагу підтримці розвитку демократичних процесів в суспільстві та поширенню участі громадян в процесі прийняття рішень. Ми підтримуємо реформи в соціальній та економічній сферах, сприяємо розвитку нових інформаційних технологій та намагаємось допомогти країні запобігати розповсюдженню ВІЛ/СНІДу та впроваджувати нові, більш ефективні методи споживання електроенергії та природних ресурсів.

Щоб отримати біль детальнішу інформацію про ПРООН в Україні, відвідайте нашу сторінку в Інтернеті www.un.kiev.ua

Наразі ПРООН проводить відбір осіб для декількох вакансій рівня старшого менеджера, які мають досвід та необхідні навички щоб допомогти нам втілити ті цілі, що Україна поставила перед собою на найближчий час.

Основні функції:
  • Розробляти концептуальні та проектні документи в рамках приоритетних завдань України.
  • Розробляти плани впровадження та стратегії щодо успішного виконання цих проектів.
  • Розробляти плани тренінгів та створення команди керівництва проектів.
  • Розробляти систему моніторингу практичних результатів та систем звітування а також підготовлювати звіти з використанням індикаторів, що відображають практичні результати та позитивні зміни.
  • Організовувати круглі столи, консультативні групи, семінари та тренінги задля формулювання, обговорювання та оцінки інших завдань.
  • Організовувати тренінги задля підвищення спроможностей команди проектів, керівництва країни, неурядових та громадських організацій.
  • Документувати здобутий досвід та організовувати консультації за участю донорів, керівництва країни, неурядовців та інших партнерів задля обміну досвідом та здобуття інформації.

Ми вважаємо, що ці вакансії є чудовою нагодою щоб розпочати свою трудову кар’єру в ПРООН.

Якщо вас зацікавила ця інформація, прохання надіслати нам заповнену аплікаційну форму та детальну автобіографію англійською мовою на електронну адресу: vegorov@un.kiev.ua, на факс (044) 253-26-07 .

Кінцевий термін подання аплікаційних форм – 26 грудня 2004 року. Перед тим, як надіслати нам інформацію про себе, прохання відвідати нашу Інтернет- сторінку http://www.un.kiev.ua/bc/jobs/ щоб отримати біль детальнішу інформацію щодо вакансій та наших вимог до потенційних кандидатів.

Надсилаючи Вашого листа, будь ласка, зазначайте в заголовку “Senior Level Manager”. Також просимо вас надати нам контакти якнайменш трьох осіб, які б могли надати нам інформацію про вашу кваліфікацію в форматі: ім'я/позиція/e-mail/телефон

Опубліковано на сайті: 2004-12-02