Інновація - це історично безповоротна зміна способу виробництва речей.
Й. Шумпетер


М.І. Туган-Барановський

Й.А. Шумпетер

М.Д. Кондратьєв

Галерея видатних вчених

UA RU EN

Обращаем внимание на инновацию, созданную на данном сайте. Внизу главной страницы расположены графики,  которые в on line демонстрируют изменения цен на мировых рынках золота  и нефти, а также экономический календарь публикации в Интернете важных мировых экономических индексов 

 
Конференції та семінари

Львівський ЦНТЕІорганізовує виїзд української делегації на конференцію за проектом ATVN-EU-GP


Інформаційний лист № 385

від 21 листопада  2005 року

Львівський ЦНТЕІ
м.Львів, пр.В.Чорновола, 57
тел. 52-32-00, факс 52-33-42

Про представлення інформації

на конференції

за проектом ATVN-EU-GP

 

 

Львівський центр науково-технічної та економічної інформації організовує виїзд української делегації на конференцію за проектом ATVN-EU-GP. На конференції планується представити кращі проекти за участю нових та асоційованих членів ЄС, країн СНД, які були профінансовані Європейським Союзом. Програму конференції можна переглянути за адресою:   http://www.atvn-eu-gp.pl/conferen/programm.htm. У програму включено 14 доповідей від українських організацій.  Перелік кращих проектів знаходиться за адресою:  http://www.atvn-eu-gp.pl/contest/selected.htm.

На конференції буде також представлено відому Європейську програму у сфері інформаційних технологій eTEN (Трансєвропейські електронні сервіси для всіх). http://europa.eu.int/eten. Представників цієї програми особливо зацікавила активна участь у конференції українських організацій (на конференції зареєструвалось 40 осіб з України).

Направляємо Вам анкету для внесення даних про Вас та про Вашу організацію у різні міжнародні бази даних. В першу чергу інформація про Вас та Вашу організацію буде представлена на конференції проекту ATVN-EU-GP (Польща, 1-3 грудня) представнику Європейської програми eTEN, а також всім учасникам конференції.

Поля, відмічені *, прошу обов’язково заповнити. Значення полів TYPE і SIZE вибрати із списку, натиснувши поле "click here". В полі E.1 прошу коротко описати сфери діяльності Вашої організації в області інформаційних та комунікаційних технологій.

Заповнену анкету прошу вислати на електронну адресу: ivanppp@cstei.lviv.ua  до 24 листопада 2005року.

 

Заступник директора .                                                      Кульчицький І.І.

Опубліковано на сайті: 2005-11-22

2005-01-29:
02 лютого 2005 р., 10-00, УГІ, Наукові читання "Життя і творчість М.І.Туган-Барановського"

Другий тур.  Читання присвячені 140-річчю від дня народження М.І.Туган-Барановського

(Перший тур Читань відбувся в рамках днів науки в Києво-Могилянській академії 27 січня 2005 року)