Інновація - це історично безповоротна зміна способу виробництва речей.
Й. Шумпетер


М.І. Туган-Барановський

Й.А. Шумпетер

М.Д. Кондратьєв

Галерея видатних вчених

UA RU EN

Обращаем внимание на инновацию, созданную на данном сайте. Внизу главной страницы расположены графики,  которые в on line демонстрируют изменения цен на мировых рынках золота  и нефти, а также экономический календарь публикации в Интернете важных мировых экономических индексов 

 
Гранти і конкурси

Львівський ЦНТЕІ. Інформаційний лист № 362. Про участь у проекті Great_IST


Інформаційний лист №  362

від 14 жовтня  2005 року


Львівський ЦНТЕІ
м.Львів, пр.В.Чорновола, 57
тел. 52-32-00, факс 52-27-41

Про участь у проекті Great_IST

З метою дослідження основних проблем формування та розвитку інформаційного суспільства пропонуємо Вам заповнити спеціальну анкету, яка запропонована консорціумом проекту 6 Рамкової програм Європейського Союзу GREAT-IST. Анкету просимо надіслати до 25 жовтня 2005р. на електронну адресу ivanppp@cstei.lviv.ua.

Проект Great-IST є стратегічним проектом 6-ї Рамкової програми ЄС у сфері розвитку досліджень та технологій, який охоплює цільові країни Центральної та Східної Європи (асоційовані країни-кандидати до вступу до ЄС, країни Західної частини Балканського півострова та країни СНД - Україна, Білорусія, Молдова). Цей проект спрямований на дослідження основних пріоритетів  у створенні та розвитку інформаційного суспільства (Information Society) в кожній з країн для сприяння адаптації політики вищеназваних країн щодо інформаційного суспільства до політики країн ЄС.

Ваша участь - це заповнення надісланої Вам анкети. Ви стаєте партнерами проекту. На основі попереднього дослідження європейськими експертами будуть розроблені рекомендації щодо політики ЄС в сфері інформаційного суспільства в контексті співпраці з Україною та іншими країнами. Надалі Ви отримаєте результати дослідження, а також станете цільовою групою яка буде отримувати пропозиції з участі у різних подіях  та проектах Європейського Союзу в сфері IST.

Львівський ЦНТЕІ уже більше трьох років активно співпрацює  з Національним контактним пунктом Польщі  6 Рамкової програм Європейського Союзу. Рамкові Програми (РП) є основним інструментом ЄС Союзу, який використовується для фінансування наукових досліджень в Європі. Рамкові програми розраховані на 5 років, причому останній рік попередньої РП співпадає з першим роком наступної РП.  6РП  триватиме з 2002  року по 2006 рік, а з 2007 року починатиметься 7РП. У співпраці із своїм партнером Львівський ЦНТЕІ провів в Україні ряд міжнародних форумів, конференцій та неодноразово організовував виїзди українських вчених, інженерів та програмістів  на Міжнародні семінари, конференції і виставки у країнах Європи.

У 2005 році Львівський ЦНТЕІ став співвиконавцем у рамках консорціумів двох міжнародних проектів 6РП за напрямком технології інформаційного суспільства (IST):

  • ATVN – EU – GP. Основна мета проекту — представити в діючій європейській мережі інтернет-телебачення  кращі приклади практичної діяльності у сфері інформаційних технологій та  сприяти налагодженню міжнародної кооперації;
    Веб сторінка проекту: http://www.atvn-eu-gp.pl/
  • PRO_NMS. Мета проекту —  сприяти участі нових членів ЄС та України у конкурсах 6 Рамкової програми за напрямком технології інформаційного суспільства.

Веб сторінка проекту: http://www.pro-nms.net/

Нашою метою є надання допомоги українським організаціям у підготовці спільних проектів з зарубіжними партнерами.

Ми наперед вдячні Вам за співпрацю у забезпеченні інформацією про ситуацію та потреби України в сфері інформаційно-комунікаційних технологій.

Якщо у Вас будуть запитання щодо суті окремих пунктів анкети прошу звертатись до нашої співробітниці Христини Навоєвої - navoyeva@mail.ru .

 

Заступник директора, координатор проектів                          Кульчицький І.І

Примітка: Анкету прошу відправити до 25 жовтня на адресу: ivanppp@cstei.lviv.ua

Анкета знаходиться  у файлі: anketa_great_ist.zip

Опубліковано на сайті: 2005-10-16

2017-11-01:
Обучение в Германии
в Германии можно получить бесплатно не только первое, но и второе высшее образование как на немецком, так и на английском языке
2017-11-01:
Программа ООН для волонтеров
Круглый год. Оплата расходов
2017-11-01:
Стажировка в Google
Каждое лето. Офисы Google по всему миру
2017-11-01:
Стажировки в компании Deloitte

Дедлайн: 31 декабря 2017

Deloitte Touche Tohmatsu Limited — международная сеть компаний, оказывающих услуги в области консалтинга и аудита. «Делойт» входит в «большую четвёрку» аудиторских компаний и является самой крупной профессиональной сетью по количеству сотрудников.

2016-07-21:
Где искать спонсоров и гранты?
подборка сайтов, которые следует мониторить постоянно
2016-07-05:
Програма малих грантів для ініціатив ВПО від Stabilization Support Services
Представництво канадської організації Stabilization Support Services в Україні розпочало виділення коштів для ініціатив ВПО