Інновація - це історично безповоротна зміна способу виробництва речей.
Й. Шумпетер


М.І. Туган-Барановський

Й.А. Шумпетер

М.Д. Кондратьєв

Галерея видатних вчених

UA RU EN

Обращаем внимание на инновацию, созданную на данном сайте. Внизу главной страницы расположены графики,  которые в on line демонстрируют изменения цен на мировых рынках золота  и нефти, а также экономический календарь публикации в Интернете важных мировых экономических индексов 

 
Гранти і конкурси

2007. ПЕРШИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ КОНКУРС "БЛАГОДІЙНИК РОКУ"


У роки незалежності, коли відродився український бізнес, стало питання про його участь у суспільному житті, зокрема у вирішенні суспільних проблем. Більшість компаній зараз мають і активно впроваджують у життя різноманітні власні соціальні проекти. Ми впевнені в тому, що ця позитивна практика має знайти позитивну оцінку у нашому суспільстві. Це і спонукало нас започаткувати Національний конкурс "Благодійник року" - http://blagodijnyk.prostir.ua .

Предметом конкурсу є винагородження і публічне визнання представників українського бізнесу за проведення благодійної діяльності, спрямованої на вирішення актуальних суспільних проблем. Також проведення конкурсу має на меті популяризацію благодійництва в Україні.

Загальне керівництво підготовкою та проведенням конкурсу здійснює Всеукраїнський благодійний фонд "Дитячий світ" разом із Центром філантропії і Українським форумом грантодавців.

Конкурс проходитиме у Києві у два етапи:

Перший етап конкурсу відбуватиметься із 24 квітня по 1 серпня. Його метою є визначення і нагородження благодійників на рівні м.Києва і Київської області. У серпні ми плануємо визначити благодійників, які зробили найбільший внесок у вирішення суспільних проблем Києва.
Другий етап конкурсу проходитиме із 1 липня по 1 листопада. В часі його проведення буде проходити визначення переможців у інших 24 регіонах і 5 найбільших благодійників на національному рівні.

Заявки на участь у конкурсі можна заповнити через онлайн форму, подавати на поштову адресу 01034, м.Київ, а/с 249 або на e-mail: dytsvit_fond@ukr.net (на 1-й, київський етап - до 1 серпня, на 2-й, національний, етап - до 1 листопада).

Переможці першого, київського регіонального, етапу конкурсу будуть оголошені Журі у вересні. Тоді ж відбудеться і церемонія нагородження. Переможців Національного конкурсу буде визначено у грудні. У грудні-січні ми плануємо провести церемонію їх нагородження.

За результатами проведення конкурсу ми плануємо висадити у Києві поблизу Дніпра Алею благодійників, на якій кожен благодійник посадить дерево, яке символізуватиме його внесок у зростання і розквіт нашої країни.

У конкурсі можуть взяти участь як бізнесмени-фізичні особи, так і національні та міжнародні компанії, які надали благодійну допомогу для вирішення суспільних проблем На участь у конкурсі їх можуть висувати громадські організації, благодійні фонди, заклади освіти, культури і охорони здоров'я або будь-які отримувачі благодійної допомоги і самі меценати.

Під час конкурсу буде визначено переможців у п'яти номінаціях:
1. Благодійник року - транснаціональна корпорація.
2. Благодійник року - національна бізнес-структура.
3. Благодійник року - банк або фінансова установа.
4. Благодійник року - благодійний фонд.
5. Благодійник року - приватна особа.


Переможцям конкурсу за кожне призове місце буде вручено винагороду у формі стилізованої під емблему конкурсу статуетки із написом "Благодійник року 2007". Оголошення результатів конкурсу і вручення нагород відбудеться під час церемоній вручення винагород першого і другого етапів конкурсу, про час і місце проведення яких оргкомітет письмово повідомить усіх учасників.

У рамках конкурсу переможці будуть визначатися окремо за кожною номінацією в результаті колегіального рішення Журі. Результати конкурсу будуть розміщені на веб-сайтах www.philanthropy.org.ua , www.donorsforum.org.ua  та www.prostir.ua .

Ми впевнені в тому, що наш конкурс сприятиме популяризації корпоративної благодійності в Україні, а його нагороди незабаром матимуть високий рівень престижу. Ми впевнені в тому, що зможемо віднайти українських благодійників і гідно подякувати їм за їхню працю на користь України.

 

Опубліковано на сайті: 2007-06-27

2017-11-01:
Обучение в Германии
в Германии можно получить бесплатно не только первое, но и второе высшее образование как на немецком, так и на английском языке
2017-11-01:
Программа ООН для волонтеров
Круглый год. Оплата расходов
2017-11-01:
Стажировка в Google
Каждое лето. Офисы Google по всему миру
2017-11-01:
Стажировки в компании Deloitte

Дедлайн: 31 декабря 2017

Deloitte Touche Tohmatsu Limited — международная сеть компаний, оказывающих услуги в области консалтинга и аудита. «Делойт» входит в «большую четвёрку» аудиторских компаний и является самой крупной профессиональной сетью по количеству сотрудников.

2016-07-21:
Где искать спонсоров и гранты?
подборка сайтов, которые следует мониторить постоянно
2016-07-05:
Програма малих грантів для ініціатив ВПО від Stabilization Support Services
Представництво канадської організації Stabilization Support Services в Україні розпочало виділення коштів для ініціатив ВПО