Інновація - це історично безповоротна зміна способу виробництва речей.
Й. Шумпетер


М.І. Туган-Барановський

Й.А. Шумпетер

М.Д. Кондратьєв

Галерея видатних вчених

UA RU EN

Обращаем внимание на инновацию, созданную на данном сайте. Внизу главной страницы расположены графики,  которые в on line демонстрируют изменения цен на мировых рынках золота  и нефти, а также экономический календарь публикации в Интернете важных мировых экономических индексов 

 
Гранти і конкурси

30 вересня 2007. Конкурс інноваційних проектів авіакосмічних технологій і матеріалів


На Міжнародній Конференції молодих спеціалістів проходитиме конкурс інноваційних проектів авіакосмічних технологій і матеріалів.

Метою Конференції-конкурсу є узагальнення накопиченого досвіду й сприяння підтримці молодіжних творчих колективів, реалізації їх розробок, залученню інвестицій; предмет заходу – залучення інноваційних проектів у галузі авіації й ракетно-космічної техніки, їх експертиза, відбір і просування кращих.

Взяти участь у Конференції-конкурсі можуть окремі автори або авторські колективи, підприємства та організації, передусім, ракетно-космічної, авіаційної і металургійної галузей промисловості. Вік учасників має не перевищувати 35 років; обмежень щодо громадянства учасників не передбачено.

Організаційний внесок для участі в очній формі Конференції-конкурсу (триденна програма виступів, видання збірника праць, триразове харчування, культурна програма тощо) складає 12000 російських рублів з урахуванням ПДВ. Участь у заочній формі безкоштовна.

Переможців визначатимуть у шести номінаціях: створення нових матеріалів і технологій для авіаційної і ракетно-космічної техніки; наноматеріали і нанотехнології; створення пристроїв і систем для авіаційної і ракетно-космічної техніки; застосування технологій подвійного призначення в актуальних галузях; космічна лабораторія – наукові експерименти і дослідження в космосі; ідеї 21-го століття – перспективні розробки.

Заявки на участь і матеріали проектів необхідно надати до Оргкомітету не пізніше 30 вересня 2007 року.

Детальніша інформація – на сайтах www.12aprelya.ru та www.commetprom.ru

gazeta

Опубліковано на сайті: 2007-07-25

2017-11-01:
Обучение в Германии
в Германии можно получить бесплатно не только первое, но и второе высшее образование как на немецком, так и на английском языке
2017-11-01:
Программа ООН для волонтеров
Круглый год. Оплата расходов
2017-11-01:
Стажировка в Google
Каждое лето. Офисы Google по всему миру
2017-11-01:
Стажировки в компании Deloitte

Дедлайн: 31 декабря 2017

Deloitte Touche Tohmatsu Limited — международная сеть компаний, оказывающих услуги в области консалтинга и аудита. «Делойт» входит в «большую четвёрку» аудиторских компаний и является самой крупной профессиональной сетью по количеству сотрудников.

2016-07-21:
Где искать спонсоров и гранты?
подборка сайтов, которые следует мониторить постоянно
2016-07-05:
Програма малих грантів для ініціатив ВПО від Stabilization Support Services
Представництво канадської організації Stabilization Support Services в Україні розпочало виділення коштів для ініціатив ВПО