Інновація - це історично безповоротна зміна способу виробництва речей.
Й. Шумпетер


М.І. Туган-Барановський

Й.А. Шумпетер

М.Д. Кондратьєв

Галерея видатних вчених

UA RU EN

Обращаем внимание на инновацию, созданную на данном сайте. Внизу главной страницы расположены графики,  которые в on line демонстрируют изменения цен на мировых рынках золота  и нефти, а также экономический календарь публикации в Интернете важных мировых экономических индексов 

 
Гранти і конкурси

Львівський ЦНТЕІ пропонує Вам розмістити рекламно-довідкову інформацію про Вашу організацію


Львівський ЦНТЕІ пропонує Вам розмістити рекламно-довідкову інформацію про Вашу організацію та основні Ваші послуги у посібнику «Як зробити бізнес на інтелектуальній власності», який буде видано тиражем 500 шт. Посібник буде поширюватись на безоплатній основі серед представників бізнесу, науковців, винахідників та раціоналізаторів, працівників промислових підприємств, консалтингових структур, фінансових установ, членів іноземних делегацій, які відвідують Львівщину; представлятись на різних міжнародних виставках і конференціях. Електронна версія посібника буде розміщена на Веб-сайті ЛвЦНТЕІ.

Посібник є складовою частиною системного проекту ЛвЦНТЕІ з надання підприємцям комплексної інформаційно-консультативної допомоги у сфері використання патентної інформації для планування нових видів бізнесу; набуття прав на винаходи, корисні моделі, промислові зразки; знаки для товарів і послуг для підприємств різної форми власності; досягнення конкурентних переваг за рахунок використання об’єктів інтелектуальної власності.

Посібник складається з вступу, чотирьох основних розділів та додатку:

1.Основи інтелектуальної власності (види інтелектуальної власності, правовий захист, умови (шляхи) передачі прав на використання об’єктів інтелектуальної власності).

2.Державна і регіональна політика у сфері інтелектуальної власності та інновацій (роль і функції окремих органів державної влади, національна та регіональні інноваційні системи, очікувані перспективи змін).

3. Використання інтелектуальної власності у бізнесі (власник – фізична особа, додатковий дохід для ВНЗ та НДІ, малий бізнес та інтелектуальна власність).

4. Залучення інвестицій у сферу інтелектуальної власності (розвиток інфраструктури трансферу технологій, в т.ч. Веб-технологій, механізми пошуку партнерів та інвесторів, розробка та просування інноваційно-інвестиційних проектів).

5. Додатки (форми опису інноваційної пропозиції, форми запиту технології, методика бізнес-плану).

Ми будемо раді розмістити Вашу інформацію у нашому посібнику. Вартість розміщення інформації форматом А5 складає 480 грн. Дана вартість також включає отримання посібника. При замовленні більше однієї сторінки рекламно-довідкової інформації надається знижка 20%. Ви також можете замовити додатковий тираж посібника з розрахунку вартості 15 грн. за один екземпляр.

Просимо до 17 липня 2008 р. вирішити питання щодо розміщення Вашої інформації у посібнику.

 

Заступник директора ЛвЦНТЕІ                                                Іван Кульчицький

 

Контакт: Тел. (0322) 523200, тел./факс 523342, Моб. 050 9292396
E-mail ivanppp@cstei.lviv.ua

 

Керівник сектору інтелектуальної власності:

Кулик Л.М., тел. (0322)52 26 81

 

Опубліковано на сайті: 2008-07-14

2017-11-01:
Обучение в Германии
в Германии можно получить бесплатно не только первое, но и второе высшее образование как на немецком, так и на английском языке
2017-11-01:
Программа ООН для волонтеров
Круглый год. Оплата расходов
2017-11-01:
Стажировка в Google
Каждое лето. Офисы Google по всему миру
2017-11-01:
Стажировки в компании Deloitte

Дедлайн: 31 декабря 2017

Deloitte Touche Tohmatsu Limited — международная сеть компаний, оказывающих услуги в области консалтинга и аудита. «Делойт» входит в «большую четвёрку» аудиторских компаний и является самой крупной профессиональной сетью по количеству сотрудников.

2016-07-21:
Где искать спонсоров и гранты?
подборка сайтов, которые следует мониторить постоянно
2016-07-05:
Програма малих грантів для ініціатив ВПО від Stabilization Support Services
Представництво канадської організації Stabilization Support Services в Україні розпочало виділення коштів для ініціатив ВПО