Інновація - це історично безповоротна зміна способу виробництва речей.
Й. Шумпетер


М.І. Туган-Барановський

Й.А. Шумпетер

М.Д. Кондратьєв

Галерея видатних вчених

UA RU EN

Обращаем внимание на инновацию, созданную на данном сайте. Внизу главной страницы расположены графики,  которые в on line демонстрируют изменения цен на мировых рынках золота  и нефти, а также экономический календарь публикации в Интернете важных мировых экономических индексов 

 
Гранти і конкурси

4 -5 листопада 2008 року університети Німеччини презентують в Україні свої навчальні програми


 Популярність німецьких вузів в Україні дуже висока, адже освіта, здобута в Німеччині, значно збільшує шанси знайти хорошу роботу. Висока успішність українських студентів, кількість яких у німецьких ВНЗ невпинно зростає, та численні зв’язки з ВНЗ України спонукали GATE-Germany у 2007 році вперше провести освітній ярмарок німецьких ВНЗ в Україні. Відповідно до своїх очікувань, вузи Німеччини зустріли тут великий інтерес, високий рівень запитів та достатню кількість студентів, що готові самостійно фінансувати своє навчання.

У листопаді 2008 р. відбудеться Другий освітній ярмарок німецьких ВНЗ в Україні.

20 вибраних вузів та дослідницьких установ Німеччини, DAAD та спонсор Ярмарку ArcelorMittal Bremen GmbH, що належить до найбільшого у світі сталеливарного концерну АрцелорМіттал, презентуватимуть свої навчальні та кваліфікаційні програми у двох визначних університетських та наукових містах - Києві та Харкові:

Київ, готель „Русь“, вул. Госпітальна,  4 (ст. метро Палац Спорту)

4 листопада 2008 року, 10.00 – 18.00
5 листопада 2008 року, 10.00 – 19.00

Харків, Національний технічний університет сільського господарства,

вул. Артема, 44

7 листопада 2008 року, 10.00 – 18.00
8 листопада 2008 року, 10.00 – 19.00

В рамках освітнього ярмарку університети та науково-дослідні установи презентують українським студентам та вченим свої навчальні та дослідницькі програми.

DAAD представлений у Києві інформаційним центром, що знаходиться на території Національного технічного університету «КПІ» та інформує про можливості навчання та отримання стипендій в Німеччині, та про співпрацю німецьких та українських вузів, проводить конкурс на стипендійні програми DAAD.

На ярмарок запрошуються студенти та випускники, які зацікавлені у навчанні на магістерських та аспірантських програмах в Німеччині. Для перебування в Німеччині німецька мова є, звичайно, важливою, але вона не є обов’язковою передумовою, адже мовою викладання багатьох міжнародно орієнтованих навчальних програм, в першу чергу магістерських, є англійська. Сильними сторонами німецьких університетів є широкий вибір спеціалізованих навчальних програм та чудові умови для проведення досліджень.

Органічне поєднання теоретичних знань та практичних навичок забезпечують випускникам прекрасні стартові можливості для успішної кар’єри як у науковій сфері, так і у сфері бізнесу. Інтенсивна фахова та професійна підтримка в інтернаціональному університетському середовищі перетворять навчання та дослідження в Німеччині на збагачуючий відрізок життя та важливий щабель на шляху до кар’єрного зростання.

Окрім можливості поспілкуватися з представниками ВНЗ Німеччини біля виставкових стендів, учасники зможуть детальніше довідатися про умови проживання та навчання у Німеччині,  прослухавши доповіді, присвячені окремим ВНЗ Німеччини.

Представники вузів Німеччини розкажуть про міжнародні, німецько- та англомовні навчальні програми за такми напрямками:

·       економіка;

·       MBA;

·       інженерія (особливо інформаційні та комунікаційні технології);

·       природничі науки;

·       гуманітарні науки;

а також:

·       програми з вивчення німецької мови;

·       короткострокові програми;

·       літні та зимові школи;

·       дисертаційні програми.

 

Адреса Інформаційного центру DAAD:

03056, м. Київ

просп. Перемоги, 37 (КПІ), корп. 6

Тел./факс: (044) 241 76 69

Тел.: (044) 241 87 16

e-mail: info@daad.org.ua

www.daad.org.ua

 

Прийом відвідувачів:

понеділок - п'ятниця: 11.00 - 13.00 та 14.00 - 17.00

 

Опубліковано на сайті: 2008-10-15

2017-11-01:
Обучение в Германии
в Германии можно получить бесплатно не только первое, но и второе высшее образование как на немецком, так и на английском языке
2017-11-01:
Программа ООН для волонтеров
Круглый год. Оплата расходов
2017-11-01:
Стажировка в Google
Каждое лето. Офисы Google по всему миру
2017-11-01:
Стажировки в компании Deloitte

Дедлайн: 31 декабря 2017

Deloitte Touche Tohmatsu Limited — международная сеть компаний, оказывающих услуги в области консалтинга и аудита. «Делойт» входит в «большую четвёрку» аудиторских компаний и является самой крупной профессиональной сетью по количеству сотрудников.

2016-07-21:
Где искать спонсоров и гранты?
подборка сайтов, которые следует мониторить постоянно
2016-07-05:
Програма малих грантів для ініціатив ВПО від Stabilization Support Services
Представництво канадської організації Stabilization Support Services в Україні розпочало виділення коштів для ініціатив ВПО