Інновація - це історично безповоротна зміна способу виробництва речей.
Й. Шумпетер


М.І. Туган-Барановський

Й.А. Шумпетер

М.Д. Кондратьєв

Галерея видатних вчених

UA RU EN

Обращаем внимание на инновацию, созданную на данном сайте. Внизу главной страницы расположены графики,  которые в on line демонстрируют изменения цен на мировых рынках золота  и нефти, а также экономический календарь публикации в Интернете важных мировых экономических индексов 

 
Гранти і конкурси

3 вересня 2009 року в "Укрінформі" стартував конкурс проектів студентів, аспірантів і викладачів, дослідників , які є користувачами ГІС від ESRI


 

3 вересня 2009 року в "Укрінформі" стартував конкурс для вишів. Презентував конкурс голова Комісії з інноваційної та інвестиційної діяльності Ради національних асоціацій товаровиробників при Кабінеті Міністрів України Іван Галенко (http://presscenter.ukrinform.ua/presscenter-2845.html).

 

Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління Мінприроди України спільно з ЗАТ „ЕСОММ Со”

 

проводить конкурс проектів студентів, аспірантів і викладачів, дослідників , які є користувачами ГІС від ESRI для Університетів.

 

Мета конкурсу: заохочення інтересу й залучення студентської молоді, викладачів, молодих вчених  і наукових керівників до рішення практичних актуальних завдань засобами ГІС від ESRI, а також розвиток співробітництва з науковими школами, що ведуть роботу в зазначеній сфері.

 

Вимоги до конкурсантів

 

Учасниками конкурсу можуть стати студенти, магістранти, аспіранти будь-яких спеціальностей, викладачі та наукові керівники вищих навчальних закладів, які отримали ліцензійне програмне забезпечення ГІС в рамках програм ESRI для навчальних закладів.

 

У конкурсі можуть брати участь будь-які роботи (курсові, дипломні проекти, бакалаврські, магістерські, аспірантські роботи, науково-дослідні, дослідно-конструкторські), виконані в Україні й захищені або представлені до захисту раніше чи в поточному навчальному році, результатом яких є програмний додаток ГІС або вирішення прикладної задачі засобами ГІС від ESRI.

 

Учасники конкурсу несуть відповідальність:

-        за дотримання правил наукового цитування й використання наукових джерел;

-        за вірогідність інформації, представленої в конкурсних заявках.

 

Умови проведення конкурсу

 

Перелік можливих тем конкурсних робіт не обмежений і включає різні аспекти життєдіяльності людини, підприємства, місцевого органу самоврядування чи державного управління, вирішення екологічних, соціально-економічних, задач прогнозування та оцінки ризиків, наукових чи навчальних задач комп'ютерного подання й обробки візуальної інформації засобами ГІС, зокрема: розробки й дослідження в областях візуалізації моделювання сцен і віртуальних світів; програмування ігор, розробка спеціалізованих графічних платформ і т.п.

Умовою участі в конкурсі є відповідність представлених робіт критеріям новизни, оригінальності, технологічності, продуктивності й т.п. Особливо відзначаються проекти, результати яких можуть бути представлені у вигляді демонстраційних додатків.

 

Конкурс проводиться в 3 етапи:

 

Етап 1, Відбірковий – під час Конференції "Нові можливості ГІС від ESRI", яка відбудеться у листопаді 2009 року, конкурсантам буде надана можливість презентувати роботи, ДЕСЯТЬ з яких конкурсна комісія (журі) до 15 квітня 2010 року відбере до півфіналу. Анотації усіх конкурсних робіт опубліковуються на сайтах Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління Мінприроди України  і ЗАТ „ЕСОММ Со”.

Етап 2, Півфінальний – проводиться в рамках Конференції 24-28 травня 2010 р. у місті  Ялті, на якому роботи 10 півфіналістів представляються як стендові доповіді та опубліковуються в науковому журналі "Вчені записки Таврійського Національного Університету ім. В.І. Вернадського" за кошти оргкомітету Конкурсу *. З десяти робіт конкурсною комісією відбираються ТРИ найкращі роботи, автори яких проголошуються переможцями і включаються до складу журі наступного конкурсу (за згодою).

* Учасники конкурсу можуть брати участь у всіх заходах конкурсу на загальних підставах.

 

Етап 3, Фінальний , який відбувається у місті Києві у червні 2010 року в рамках Конференції користувачів ГІС від ESRI.

Три переможця одержують призи. Призовий фонд включає ліцензійне програмне забезпечення від ESRI та цінні подарунки.

 

Прийом заявок і подача матеріалів до 20 жовтня 2009 року.

Реєстрація заявок відбувається через сайт ЗАТ „ЕСОММ Со”.


Тестування і оформлення робіт, підготовка наукової публікації та остаточне визначення півфіналістів – до 15 квітня 2010 року.


Півфінал – 26 травня 2010 року.

 

Урочисте вручення призів - червень 2010 року

Порядок участі в конкурсі:


До 20 жовтня 2009 року надіслати на електронну адресу info@ecomm.kiev.ua заповнену заявку конкурсанта, а також конкурсні матеріали:


- Конкурсна робота (у форматі pdf або doc)
- Демонстраційний матеріал у вигляді додатку до ArcGIS (оформлення - згідно вимог технічної документації до додатків ArcGIS) та його опису (у форматі pdf або doc).

В subject'і/темі листа обов'язково вкажіть "GIS_2010".

Зверніть увагу, що без цього subject'у лист може не потрапити на конкурс!
Правило іменування файлів: Прізвище_Коротка назва ВУЗу/організації_Вид документу.doc
В назві файла слід використовувати тільки латинські літери.

 

Контакти Оргкомітету Конкурсу

 

Навчально-методичне забезпечення: Кафедра геоінформаційних технологій Навчально-наукового інституту економіки природокористування Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління Мінприроди України

03035, Київ, вул. Урицького, 35, корпус 2. Факс (044) 206-31-31, http://dei.gov.ua/

 

Технічна підтримка: ЗАТ „ЕСОММ Со”,

03115, Київ, вул. Анатолія Петрицького 4. Тел. (044) 502-41-21, http://ecomm.kiev.ua/

 

Громадські комунікації: Асоціація "Українські електроніка, комп'ютери, касові апарати"

03115, Київ, вул. Анатолія Петрицького 4. Тел. (044) 502 57 98, http://www.uekka.com.ua/   

 

Конкурсна комісія (журі)

 

Конкурсна комісія (журі) складається з секретаріату комісії та експертів за напрямками. Усі члени журі мають рівні права і один голос при прийнятті рішення. Рішення приймається простою більшістю голосів. Члени журі можуть брати участь в роботі як очно, так і шляхом подачі рецензій на конкурсну роботу. Під час публічних обговорень в рамках заходів Конкурсу учасники заходів мають право дорадчого голосу за умови, що їхні роботи не беруть участі в конкурсі.

 

Секретаріат Конкурсної комісії (журі)

 

  1. Галенко Іван Вікторович, кандидат технічних наук, голова Комісії з інноваційної та інвестиційної діяльності Ради національних асоціацій товаровиробників при Кабінеті Міністрів України, президент Асоціації твердосплавних підприємств України – відповідальний секретар Конкурсної комісії
  2. Середині Євген Самійлович, Голова правління ЗАТ  „ЕСОММ Со”
  3. Козін Сергій Васильович, заступник голови правління Фонду "Екологічна Україна", головний редактор журналу "Винахідник та раціоналізатор"

 

Опубліковано на сайті: 2009-09-06

2017-11-01:
Обучение в Германии
в Германии можно получить бесплатно не только первое, но и второе высшее образование как на немецком, так и на английском языке
2017-11-01:
Программа ООН для волонтеров
Круглый год. Оплата расходов
2017-11-01:
Стажировка в Google
Каждое лето. Офисы Google по всему миру
2017-11-01:
Стажировки в компании Deloitte

Дедлайн: 31 декабря 2017

Deloitte Touche Tohmatsu Limited — международная сеть компаний, оказывающих услуги в области консалтинга и аудита. «Делойт» входит в «большую четвёрку» аудиторских компаний и является самой крупной профессиональной сетью по количеству сотрудников.

2016-07-21:
Где искать спонсоров и гранты?
подборка сайтов, которые следует мониторить постоянно
2016-07-05:
Програма малих грантів для ініціатив ВПО від Stabilization Support Services
Представництво канадської організації Stabilization Support Services в Україні розпочало виділення коштів для ініціатив ВПО