Інновація - це історично безповоротна зміна способу виробництва речей.
Й. Шумпетер


М.І. Туган-Барановський

Й.А. Шумпетер

М.Д. Кондратьєв

Галерея видатних вчених

UA RU EN

Обращаем внимание на инновацию, созданную на данном сайте. Внизу главной страницы расположены графики,  которые в on line демонстрируют изменения цен на мировых рынках золота  и нефти, а также экономический календарь публикации в Интернете важных мировых экономических индексов 

 
Гранти і конкурси

Нові можливості співпраці українських ІКТ організацій зі своїми європейськими колегами


Доброго дня шановні колеги, 

Від імені партнерів проекту SCUBE-ICT хочемо виразити свою вдячність за Ваше бажання, готовність та зацікавленість в науково-дослідній діяльності, що фінансується Європейськими фондами, зокрема зацікавленість нашим проектом. 
В ході реалізації проекту партнерами консорціуму уже розроблено:
«White paper on ICT R&D in Ukraine», в якому представлено сильні та слабкі сторони ІКТ ринку (ринку інформаційно-комунікаційних технологій) в Україні, вказано   найпотужніші соціально-економічні фактори на тенденції, що мають вплив на ІКТ сферу та певним чином визначають стратегію її розвитку (завантажити)
Звіт щодо можливостей українських ІКТ-організацій в ЄС (Європейському Союзі).  Даний документ розроблявся з метою висвітлення можливостей співпраці українських ІКТ дослідницьких та бізнесових суб´єктів в дослідницькій сфері ЄС. Звіт подає огляд ІКТ ринку ЄС, а також ІКТ заходи та програми, що посилюють співпрацю між європейськими ІКТ представниками та їхніми українськими колегами. Наприкінці вказані переваги та можливі ризики участі України в проектах/програмах, що фінансуються ЄС (завантажити)
Звіт щодо можливостей для ІКТ суб´єктів ЄС в налагодженні співпраці з Україною має на меті висвітлити можливості співпраці між українськими та європейськими ІКТ дослідницько-промисловими організціями. Звіт коротко формулює поточний статус та напрямки українського ІКТ ринку, описує регіональну політику та визначає сильні сторони ІКТ сектору в Україні. Під «аналізом конкретної ситуації» (case studies) слід розуміти конкретні випадки вже існуючої співпраці між українськими та європейськими ІКТ партнерами, що також є висвітлені у звіті (завантажити)
Promotion Guide – Profiles of Ukrainian ICT R&D Organisations. В даному довіднику  висвітлено дослідницькі потенціал  та тематичні напрямки, в яких зацікавлені співпрацювати  провідні  українські ІКТ організації (а саме лабораторій / відділень / дослідницьких одиниць/ і т.д. в межах університетів та інститутів чи приватних компаній), таким чином поглиблюючи співпрацю з їхніми європейськими колегами. Книга складається з двох частин, кожна з яких фокусується на певній країні, а організації згруповані в дві категорії: державні науково-дослідні організації, інституції та приватні підприємства, які займаються дослідницькою діяльністю. В кожному розділі короткі дослідницькі описи ІКТ організацій відсортовані по алфавіту. Також вказані контактні дані для налагодження  комунікації.  Довідник  Promotion Guide – Profiles of Ukrainian ICT R&D Organisations вже можна завантажити на сайті ЛвЦНТЕІ (завантажити довідник) та сайті проекту http://www.scube-ict.eu/.  На жаль, не всі профілі, які були надіслані нам, консорціум SCUBE-ICT акцептував для включення у довідник Profiles of Ukrainian ICT R&D Organisations. Більшість зауважень стосувались повноти опису, відповідності пріоритетів діяльності напрямкам європейських програм, можливостей здійснювати дослідницьку діяльність на тому рівні, який потрібний в європейських науково-дослідних проектах. Ми вважаємо, що у даний довідник можна включити більше українських організацій і тому плануємо готувати у 2010 році другу редакцію даного довідника.

Пропонуємо Вам звернути увагу на те, що в даний момент SCUBE-ICT та партнерські проекти стають для європейських дослідницьких інституцій основним джерелом інформації про українські організації у сфері ІКТ.
Тому доцільно у повній мірі використовувати ті можливості, які ми Вам пропонуємо.
В даний момент один із основних інструментів промоції потенціалу, як фізичних так і юридичних  осіб у сфері ІКТ, стає EECA competence platform.

  Ви маєте можливість представити науково-технічний потенціал своєї організації (завантажити форму).
Дану форму просимо заповнювати англійською мовою і надіслати на е-адреси, які вказані нижче, до 10 грудня 2009р. Таке представлення здійснюється безкоштовно і з Вашого дозволу  ми завантажимо короткі описи українських ІКТ інституцій в діалогову базу даних “EECA competence platform”, яка вже є загальнодоступною на http://www.eeca-ict.eu/index.php/competence. Ця база даних була розроблена кластером Східної Європи та центральної Азії (EECA cluster) з метою посилення промоції ІКТ суб´єктів (суб´єктів, що займаються інформаційно-комунікаційними технологіями) з країн східної Європи та центральної Азії (як фахівців/фізична особа, так і організацій) та підтримки їхніх намагань щодо співпраці. Тут надається можливість показати свої навики та попередній досвід для збільшення власних шансів бути запрошеним в майбутні дослідницькі консорціуми, а також знайти партнерів.

Наразі  пропонуємо ознайомитись з коротким переліком ІКТ заходів, що є заплановані в Україні на 2010 рік. Завантажити перелік
Ви також можете запропонувати Ваші заходи для включення у цей перелік.

Для будь-яких уточнень наводимо наші контакти:
- Олена Ключик (тел: +38 032 252 3200, моб.тел. +38099 906 44 47, email: oklyuchyk2@gmail.com  
- Іван Кульчицький (тел: +38 032 252 3200, email: ivanppp@cstei.lviv.ua)


З найкращими побажаннями, 
Ваша SCUBE-ICT команда

Опубліковано на сайті: 2009-11-28

2017-11-01:
Обучение в Германии
в Германии можно получить бесплатно не только первое, но и второе высшее образование как на немецком, так и на английском языке
2017-11-01:
Программа ООН для волонтеров
Круглый год. Оплата расходов
2017-11-01:
Стажировка в Google
Каждое лето. Офисы Google по всему миру
2017-11-01:
Стажировки в компании Deloitte

Дедлайн: 31 декабря 2017

Deloitte Touche Tohmatsu Limited — международная сеть компаний, оказывающих услуги в области консалтинга и аудита. «Делойт» входит в «большую четвёрку» аудиторских компаний и является самой крупной профессиональной сетью по количеству сотрудников.

2016-07-21:
Где искать спонсоров и гранты?
подборка сайтов, которые следует мониторить постоянно
2016-07-05:
Програма малих грантів для ініціатив ВПО від Stabilization Support Services
Представництво канадської організації Stabilization Support Services в Україні розпочало виділення коштів для ініціатив ВПО