Інновація - це історично безповоротна зміна способу виробництва речей.
Й. Шумпетер


М.І. Туган-Барановський

Й.А. Шумпетер

М.Д. Кондратьєв

Галерея видатних вчених

UA RU EN

Обращаем внимание на инновацию, созданную на данном сайте. Внизу главной страницы расположены графики,  которые в on line демонстрируют изменения цен на мировых рынках золота  и нефти, а также экономический календарь публикации в Интернете важных мировых экономических индексов 

 
Гранти і конкурси

Ррозвиток та підтримка співпраці ЄС зі східно-європейськими та центрально-азійськими країнами у сфері інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ)


Представляємо Вашій увазі другий інформаційний лист, , розроблений в рамках співпраці трьох проектів ISTOK-SOYUZ, SCUBE-ICT та EXTEND

Шановні колеги!

Представляємо Вашій увазі другий інформаційний лист (перший інформаційний лист (http://cstei.lviv.ua/ua/item/281), розроблений  в рамках співпраці трьох проектів ISTOK-SOYUZ, SCUBE-ICT та EXTEND (http://www.eeca-ict.eu/), дії яких спрямовані на розвиток та підтримку співпраці ЄС зі східно-європейськими та центрально-азійськими країнами у сфері інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ).

Даний інформаційний лист висвітлює основні доробки кластеру трьох ІКТ проектів (ISTOK-SOYUZ, SCUBE-ICT та EXTEND), повідомляє про відкритий конкурс ЄС (6th ICT call) з бюджетом у 286 млн євро, ще раз нагадує про переваги он-лайн платформи (http://www.eeca-ict.eu/index.php/competence), метою якої є підвищення власної конкурентоспроможності та полегшення пошуку партнера. На даний момент, така платформа стає одним із основних інструментів промоції потенціалу як фізичних, так і юридичних  осіб у сфері ІКТ. Ви маєте можливість представити науково-технічний потенціал своєї організації (завантажити форму).
Дану форму просимо заповнювати англійською мовою і надіслати на е-адресy oklyuchyk2@gmail.com до 25 грудня 2009р. Таке представлення здійснюється безкоштовно. Ця база даних була розроблена кластером Східної Європи та центральної Азії (EECA cluster) з метою посилення промоції ІКТ суб´єктів (суб´єктів, що займаються інформаційно-комунікаційними технологіями) з країн східної Європи та центральної Азії (як фахівців/фізична особа, так і організацій) та підтримки їхніх намагань щодо співпраці. Тут надається можливість показати свої навики та попередній досвід для збільшення власних шансів бути запрошеним в майбутні дослідницькі консорціуми, а також знайти партнерів.

 Крім того, в другому інформаційному листі розміщено оголошення про прийдешні консультаційні семінари в рамках проекту EXTEND, метою яких є посилення співпраці дослідників різних країн, а також про найбільші ІКТ події в Україні і світі на наступний, 2010, рік. Більше того, даний документ ще раз висвітлює перші результати та пропозиції проекту SCUBE-ICT з прямим лінками на сайт проекту. Згадується також про інтегровані європейські технологічні платформи, які створені для промоції будь-якої дослідницької організації. 

Наприкінці хочемо побажати доброго, успішного Нового Року, який, сподіваємось, тільки зміцнить співпрацю у сфері ІКТ між Україною та Європейським Союзом.

cstei.lviv

Опубліковано на сайті: 2009-12-18

2017-11-01:
Обучение в Германии
в Германии можно получить бесплатно не только первое, но и второе высшее образование как на немецком, так и на английском языке
2017-11-01:
Программа ООН для волонтеров
Круглый год. Оплата расходов
2017-11-01:
Стажировка в Google
Каждое лето. Офисы Google по всему миру
2017-11-01:
Стажировки в компании Deloitte

Дедлайн: 31 декабря 2017

Deloitte Touche Tohmatsu Limited — международная сеть компаний, оказывающих услуги в области консалтинга и аудита. «Делойт» входит в «большую четвёрку» аудиторских компаний и является самой крупной профессиональной сетью по количеству сотрудников.

2016-07-21:
Где искать спонсоров и гранты?
подборка сайтов, которые следует мониторить постоянно
2016-07-05:
Програма малих грантів для ініціатив ВПО від Stabilization Support Services
Представництво канадської організації Stabilization Support Services в Україні розпочало виділення коштів для ініціатив ВПО