Інновація - це історично безповоротна зміна способу виробництва речей.
Й. Шумпетер


М.І. Туган-Барановський

Й.А. Шумпетер

М.Д. Кондратьєв

Галерея видатних вчених

UA RU EN

Обращаем внимание на инновацию, созданную на данном сайте. Внизу главной страницы расположены графики,  которые в on line демонстрируют изменения цен на мировых рынках золота  и нефти, а также экономический календарь публикации в Интернете важных мировых экономических индексов 

 
Гранти і конкурси

Результати конкурсу програми Польська допомога-2010


Автор: Ivan Kulchytskyy
27 Лютого 2010 Інформація про результати конкурсу та анотований опис проектів, в яких Львівський ЦНТЕІ буде виступати партнером польських організацій Веб-сторінка результатів конкурсу

Львівський ЦНТЕІ протягом 2010 року спільно з польськими колегами виконуватиме два проекти:ПРОЕКТ 1:Українські органи самоврядування на шляху до євроінтеграції та польський досвідПартнер: Інститут Східноєвропейських Досліджень з Польщі: http://www.forum-ekonomiczne.pl/ Ціль проекту:Підвищення обізнаності українських органів місцевого самоврядування з можливостями європейської інтеграції через розвиток співпраці і обмін досвідом з органам місцевого самоврядування Польщі у сфері покращення якості управління та налагодження ефективного міжнародного партнерства. .Заходи проекту:

  1. Проведення трьохденних навчальних семінарів для представників місцевого самоврядування України (травень-червень 2010) у Львові, Одесі, Ужгороді з тематики налагодження публічно-приватного партнерства, використання інструментів стратегічного управління, управління комунальним майном та фінансами, налагодження ефективного партнерства із зарубіжними партнерами. Для учасників семінару буде підготовлено відповідні методичні рекомендації.
  2. Підготовка та видання презентаційного каталогу з представлення малих міст України, який стане інструментом представлення на Форумі регіонів у Польщі та налагодження партнерських контактів.
  3. Організація навчального візиту до Польщі (8-14 вересня 2010) - участь у Форумі регіонів в Польщі, а також ознайомлення з досвідом польських міст в управлінні комунальним майном.
  4. Видання та поширення брошури "Стандарти Євросоюзу –  управління місцевою громадою та комунальним майном, риси ефективного партнерства і методи налагодження партнерства"

ПРОЕКТ 2:
Енергозбереження – обмін досвідом у сфері системних рішень та успішних практик Польщі і України. Організації виконавці проекту:1.   Асоціація сприяння Інноваційності та Трансферу Технологій “HORYZONTY” (Польща)2.   Львівський Центр Науково-Технічної і Економічної Інформації (Україна)3.   Агенція регіонального розвитку м.Mielec (Польща) „MARR” S.A.4.   Фонд розвитку транскордонного співробітництва з Ужгороду (Україна).5.  Творча спілка  наукових та інженерних об'єднань (товариств) Криму (Сімферополь, Україна)Основні заходи проекту:1.   Презентація проекту, представлення основних ідей під час прес-конференції (травень 2010).2.   Організація візиту в Україну на Закарпаття (червень 2010)польських експертів для обміну досвідом з науковими та бізнес-структурами Закарпаття, проведення семінару в Ужгороді. Заплановано відвідати два-три промислові об’єкти нових інвестицій, з переліку фірм:  Гроклін-Карпати, ТОВ „Джейбіл Сьоркіт Юкрейн Лімітед”(Jabil Circuit Ukraine LLC), ТОВ „Ядзакі Україна ("Yazaki Ukraine" LLC), Єврокар (Eurocar). Також передбачається відвідати промислові підприємства м.Мукачево, які використовують для опалення відходи деревини, малу гідроелектростанцію біля Ужгорода, ознайомитись з досвідом використання сонячних колекторів в м.Берегово.
Тематики семінару в Ужгороді "Проблематика формування та реалізації регіональних стратегій енергозбереження – системні рішення та практика використання в економіці"3.   Організація навчального візиту до Польщі (вересень 2010). Семінар "Приклади енергозберігаючих рішень – міжрегіональний та міжнародний обмін досвідом". Під час візиту заплановано відвідати станцію очищення відходів, де продукується біогаз, школу в м.Ланцут, яка є прикладом здійснення термомодернізаційних рішень, агенції регіонального розвитку в м.Мелець та інкубатор підтримки підприємництва в м.Мелець, які покажуть ефекти виконаних ними проектів у сфері енергозбереження. 4.   Проведення фінальної конференції у Львові(листопад –грудень 2010). Тема конференції  "Значення системних і практичних дій у сфері енергозбереження для  суспільно-економічного розвитку та поліпшення умов проживання населення".

Шановні колеги!

Відповідно до діючих процедур Міністерства закордонних спав Польщі протягом березня-квітня буде здійснюватись підписування контрактів з організаціями, які стали переможцями конкурсів.Наш центр протягом цього періоду уточнить з польськими партнерами всі деталі проведення заходів (умови участі, точні дати заходів і т.п.)Тому на даний момент, ми можемо тільки приймати попередні листи-звернення про зацікавлення в участі у заходах вищезгаданих проектів. Перевага буде надаватись організаціям, які надіслали нам листи-зацікавленості у проектах під час подання заявок ще у грудні 2009 року. Важливою обставиною буде також наявність планових і системних дій українських організацій у тематичних напрямках вищезгаданих проектів.Після уточнення всіх деталей з польськими колегами ми надішлемо інформацію всім зацікавленим організаціям шляхом прямої адресної розсилки.Інформацію про Ваше зацікавлення щодо участі у проектах просимо подавати шляхом заповнення рядка в  електронній таблиці. 

Заповнену таблицю з Вашою інформацією просимо надсилати на електронну пошту: ivanppp@cstei.lviv.ua

http://cstei.lviv.ua/ua/item/408?mailid=258868&userid=903

Опубліковано на сайті: 2010-02-27

2017-11-01:
Обучение в Германии
в Германии можно получить бесплатно не только первое, но и второе высшее образование как на немецком, так и на английском языке
2017-11-01:
Программа ООН для волонтеров
Круглый год. Оплата расходов
2017-11-01:
Стажировка в Google
Каждое лето. Офисы Google по всему миру
2017-11-01:
Стажировки в компании Deloitte

Дедлайн: 31 декабря 2017

Deloitte Touche Tohmatsu Limited — международная сеть компаний, оказывающих услуги в области консалтинга и аудита. «Делойт» входит в «большую четвёрку» аудиторских компаний и является самой крупной профессиональной сетью по количеству сотрудников.

2016-07-21:
Где искать спонсоров и гранты?
подборка сайтов, которые следует мониторить постоянно
2016-07-05:
Програма малих грантів для ініціатив ВПО від Stabilization Support Services
Представництво канадської організації Stabilization Support Services в Україні розпочало виділення коштів для ініціатив ВПО