Інновація - це історично безповоротна зміна способу виробництва речей.
Й. Шумпетер


М.І. Туган-Барановський

Й.А. Шумпетер

М.Д. Кондратьєв

Галерея видатних вчених

UA RU EN

Обращаем внимание на инновацию, созданную на данном сайте. Внизу главной страницы расположены графики,  которые в on line демонстрируют изменения цен на мировых рынках золота  и нефти, а также экономический календарь публикации в Интернете важных мировых экономических индексов 

 
Гранти і конкурси

Cтипендіальні програми


Шановні колеги,

вашій увазі представлені стипендіальні програми:


Стипендії Фундації Конрада Аденауера для навчання в Німеччині

Українське відділення фундації Конрада Аденауера в Україні оголошує конкурс на здобуття стипендій для навчання в Німеччині на бакалаврському, магістерському та докторському рівнях. Фундація Конрада Аденауера підтримує ініціативу українських студентів зі знанням німецької мови та ступенем бакалавра продовжувати навчання в університетах Німеччини, особливо за напрямками політології, економіки, журналістики, правознавства та європейських студій. Конкурс на отримання цих стипендій оголошується Фундацією Конрада Аденауера один раз на два роки. Із весни 2010 року знову розпочався прийом заявок на отримання стипендій Фундації. Документи необхідно надсилати до початку літа 2010 року.


Стипендії фонду Королеви Ядвіги для навчання у Польщі

До 31 травня 2010 року приймаються документи на отримання стипендії фонду імені Королеви Ядвіги для навчання в Ягеллонському університеті в Кракові. Конкурс фонду Королеви Ядвіги оголошується щороку для молодих науковців в тому числі з України. Брати участь у конкурсі на стипендію можуть аспіранти та докторанти українських вищих навчальних закладів. Тривалість стипендії складає від одного до шести місяців (у період з жовтня 2010 року по червень 2011 року), залежно від специфіки пропонованого стипендіатом дослідницького проекту. Обсяг стипендії – 1500 польських злотих на місяць. Стипендіатові також надаватиметься місце для проживання та медичне страхування на весь час перебування в Польщі.
 


Стипендії імені Броніслава Геремека віденського Інституту гуманітарних наук
Інститут гуманітарних наук у Відні надає стипендії докторантам та молодим ученим із науковим ступенем, котрі працюють у будь-якій галузі гуманітарних та соціальних наук та предметом зацікавлення яких є польський культурний спадок у контексті європейської традиції. Кінцевий термін подання аплікацій - 26 травня 2010 року.

ЛІТНЯ ШКОЛА “ПРАВО В НІМЕЧЧИНІ”
Факультет правничих наук Національного університету «Києво Могилянська академія» та Школа Німецького Права, заснована Гейдельберзьким університетом, університетом м. Майнц та Ягеллонським університетом, спільно з DAAD запрошують до участі в літній школі «Право в Німеччині», яка відбудеться 21.06.–09.07.2010 у Києві. До участі в Літній школі запрошуються викладачі, аспіранти та студенти старших курсів вищих юридичних навчальних закладів та юридичних факультетів ВНЗ України та сусідніх країн. Кінцевий термін подання аплікацій - 31 травня 2010 року.

 

Опубліковано на сайті: 2010-05-06

2017-11-01:
Обучение в Германии
в Германии можно получить бесплатно не только первое, но и второе высшее образование как на немецком, так и на английском языке
2017-11-01:
Программа ООН для волонтеров
Круглый год. Оплата расходов
2017-11-01:
Стажировка в Google
Каждое лето. Офисы Google по всему миру
2017-11-01:
Стажировки в компании Deloitte

Дедлайн: 31 декабря 2017

Deloitte Touche Tohmatsu Limited — международная сеть компаний, оказывающих услуги в области консалтинга и аудита. «Делойт» входит в «большую четвёрку» аудиторских компаний и является самой крупной профессиональной сетью по количеству сотрудников.

2016-07-21:
Где искать спонсоров и гранты?
подборка сайтов, которые следует мониторить постоянно
2016-07-05:
Програма малих грантів для ініціатив ВПО від Stabilization Support Services
Представництво канадської організації Stabilization Support Services в Україні розпочало виділення коштів для ініціатив ВПО