Інновація - це історично безповоротна зміна способу виробництва речей.
Й. Шумпетер


М.І. Туган-Барановський

Й.А. Шумпетер

М.Д. Кондратьєв

Галерея видатних вчених

UA RU EN

Обращаем внимание на инновацию, созданную на данном сайте. Внизу главной страницы расположены графики,  которые в on line демонстрируют изменения цен на мировых рынках золота  и нефти, а также экономический календарь публикации в Интернете важных мировых экономических индексов 

 
Гранти і конкурси

Нові конкурси РП7 на 2011 рік та наші рекомендації


 Автор: Ivan Kulchytskyy 

Європейський Союз оголосив нові конкурси практично по всіх напрямках науково-технічної співпраці. Ми розмістили прямі посилання до базових інформацій на порталі CORDIS та рекомендації (основні алгоритми) прагматичних дій для активних українських організацій та науковців.
Шановні колеги!
Європейська Комісія оголосила 20 липня нові конкурси.
 
Рекомендація щодо ознайомлення з інформацією про конкурси:
Ми Вам надали прямий лінк про конкурси. На цій  сторінці Ви можете відкрити вкладки з інформацією про конкурси за всіма  програмами РП7 (для цього виберіть вкладки з написами  Cooperation, Ideas, People, Capacities, Euratom).
Для ознайомлення з інформацією про конкретний конкурс Вам необхідно відкрити вкладку з ідентифікатором даного конкурсу (наприклад, FP7-HEALTH-2011-single-stage). Звичайно Ви відкриваєте ті вкладки, які відповідають Вашим науковим інтересам.
 
На сторінці з оголошенням про конкретний конкурс рекомендуємо Вам відкрити вкладку "Information Package". Ця вкладка в кожному конкурсі пропонує різний набір основних документів, але для Вас найбільш важливими є два документи: Оголошення про конкурс (Call Fiche) та Робоча програма (Work Programme 2011). Саме після ознайомлення з цими документами Ви зможете зробити висновок про те, чи Ваша тематика відповідає пріоритетам конкурсу.
 
Зверніть увагу, що за тематичними пріоритетами (Health, FOOD, ICT. Energy, NMP, Environment, Transport, SSH) оголошено декілька конкурсів і в кожному конкурсі за даним тематичним пріоритетом робоча програма буде одна й та сама, змінними є тільки оголошення про конкурс та деякі додаткові матеріали.
 
 
Рекомендації щодо підготовки проектів:
Колеги, практика показує, що є два базові варіанти. 1-й - у Вас є проектна ідея, яка здатна зацікавити партнерів з інших країн і тоді Ви можете стати одним із лідерів консорціуму проекту. 2-й варіант – Ви отримали інформацію про підготовку проекту за певним напрямком, в якому Ви можете стати партнером. Ваша роль – виконання певної задачі, яка потрібна даному проекту.
У 1-му варіанті – Ваша основна задача знайти хорошого координатора проекту, оскільки це збільшує шанси на успіх проекту, в т.ч. -  знаходження партнерів з інших країн, підготовка повного тексту проектної заявки, переконлива аргументація для експертів та Європейської Комісії щодо здатності консорціуму забезпечити високу якість роботи та управління проектом.
У 2-му варіанті - Ваша задача переконати ініціаторів проекту у Вашій здатності виконати потрібну роботу на належній якості та забезпечити відповідну звітність (змістовну та фінансову). Бажано ознайомитись з базовими формальностями щодо підготовки проектів до РП7, оскільки потенційні партнери, як правило, не мають бажання вести новачків "за ручку". Тобто, наприклад, якщо Ви не розумієте і не знаєте, що таке PIC-код, LEAR, як почати користуватись системою EPSS, то потенційний партнер, може відмовитись від співпраці з Вами.
На цьому етапі – Ваша задача налагодити активне спілкування з науковою спільнотою ЄС. Звичайно, окрім використання наявних Ваших зв’язків, доцільно використати  можливості інших мереж та проектів підтримки.
 
 
Для всіх тих, хто хоче ознайомитись з більш детальною інформацією про підготовку проектів та підтримку яка надається,  пропонуємо відвідати нашу сторінку
http://cstei.lviv.ua/ua/item/475
 

Опубліковано на сайті: 2010-07-25

2017-11-01:
Обучение в Германии
в Германии можно получить бесплатно не только первое, но и второе высшее образование как на немецком, так и на английском языке
2017-11-01:
Программа ООН для волонтеров
Круглый год. Оплата расходов
2017-11-01:
Стажировка в Google
Каждое лето. Офисы Google по всему миру
2017-11-01:
Стажировки в компании Deloitte

Дедлайн: 31 декабря 2017

Deloitte Touche Tohmatsu Limited — международная сеть компаний, оказывающих услуги в области консалтинга и аудита. «Делойт» входит в «большую четвёрку» аудиторских компаний и является самой крупной профессиональной сетью по количеству сотрудников.

2016-07-21:
Где искать спонсоров и гранты?
подборка сайтов, которые следует мониторить постоянно
2016-07-05:
Програма малих грантів для ініціатив ВПО від Stabilization Support Services
Представництво канадської організації Stabilization Support Services в Україні розпочало виділення коштів для ініціатив ВПО