Інновація - це історично безповоротна зміна способу виробництва речей.
Й. Шумпетер


М.І. Туган-Барановський

Й.А. Шумпетер

М.Д. Кондратьєв

Галерея видатних вчених

UA RU EN

Обращаем внимание на инновацию, созданную на данном сайте. Внизу главной страницы расположены графики,  которые в on line демонстрируют изменения цен на мировых рынках золота  и нефти, а также экономический календарь публикации в Интернете важных мировых экономических индексов 

 
Гранти і конкурси

Підбірка новин від 02.09.2010р


 

ЗМІСТ:

1. Украина: государство профинансирует инновационные проекты

2. Комп’ютерна освіта в Україні: десятирічні відставання й спроба надолужити

3. Семінар «Колективні громадські дії на захист прав людини»

4. У Вінниці на 3 роки посадили студента, який замінив фото мера портретом Гітлера

5. Українці збудують сонячні електростанції в Італії

6. У чернігівських школах і дитсадках впроваджують енергоощадні технології

7. Молоко усуває запах часнику

 

 

Украина: государство профинансирует инновационные проекты

7 сентября Государственное агентство Украины по инвестициям и развитию начинает прием документов на конкурс инновационных и инвестиционных проектов. Как сообщает правительственный портал, из государственного бюджета будет оплачены процентные ставки за использование кредитов, которые были взяты предпринимателями в национальной или зарубежной валютах, в том числе и от иностранных финансовых учреждений, на реализацию подобных проектов.
При этом на конкурсное рассмотрение будут приниматься проекты, финансирование которых сможет проводить и сам его создатель. Прием документов будет проводиться до 15 декабря.

 

http://innovbusiness.ru/NewsAM/newsamshow.asp?id=16030

 

Більш докладна інформація на сайті Держінвестицій http://www.in.gov.ua/

 

 


Комп’ютерна освіта в Україні: десятирічні відставання й спроба надолужити

 

Конкурс, покликаний сприяти популяризації комп’ютерної освіти й технологій, стартував у Донецьку. Організатори планують залучити до проекту до 100 тисяч молодих учасників та знайти найбільш талановитих серед них.

У галузі освіти Україна змушена наздоганяти західні держави, сказав Deutsche Welle завідувач кафедри Комп’ютерної академії «Шаг» Дмитро Самойленко, який є одним з організаторів конкурсу комп’ютерних талантів «Золотий байт». За його словами, відставання видно на прикладі застосування вузами застарілих навчальних програм, передусім в комп’ютерній галузі, галузі інформаційних технологій та комунікацій.

Як зазначив науковець, відставання в цих стратегічних напрямках вимірюється десятиріччями, а наукові інновації приходять в Україну переважно з-за кордону. Основна маса наукової літератури з сучасних технологій - англійською мовою і перекладається в Україні із запізненням на два-три роки, втрачаючи таким чином свою актуальність. Це стосується, як наукових публікацій, так підручників і довідників, каже Самойленко.

Шанс для талановитої молоді

Попри недоліки в системі вищої освіти, організатори конкурсу розглядають участь у ньому як шанс для талановитої молоді. Сьогодні на ринку праці попит на кваліфікованих спеціалістів в комп’ютерній сфері доволі високий, і провідні фірми демонструють бажання завдяки конкурсу підтримати творчу молодь та заохотити молодих спеціалістів, кажуть організатори. Призовий фонд складає майже півмільйона гривень. У майбутньому ж переможці конкурсу отримають можливість представляти Україну на міжнародному рівні.


Джерело : Німецька Хвиля

 

http://www.civicua.org/news/view.html?q=1459345

 

 


Семінар «Колективні громадські дії на захист прав людини»

 


Оголошується конкурс на участь у Семінарі «Колективні громадські дії на захист прав людини», що організовує Українська Гельсінська спілка з прав людини разом з Гельсінським Фондом з Прав Людини (Варшава, Польща) за фінансової підтримки Норвезького Гельсінського Комітету та Міжнародного Фонду «Відродження».

Семінар є навчальним заходом всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини». Учасники семінару зможуть отримати спеціальну підготовку щодо планування та проведення ефективних громадських кампаній на підтримку та захист прав людини.

До участі у конкурсі запрошуються учасники попередніх навчальних заходів програми «Розуміємо права людини». Формування групи учасників відбуватиметься за результатами конкурсного відбору.

Критерії відбору для участі у семінарі є наступними:


*
* наявність мотивації і планів, пов’язаних з проведенням громадських кампаній на підтримку та захист прав людини;
* чітке уявлення проблеми, що представляє суспільний інтерес і на рішення якої має вплинути проведення громадської кампанії;

Семінар проходитиме з 10 по 14 жовтня 2010 року у м. Чернігів .

Організатори забезпечують проживання та харчування учасників семінару, витрати на проїзд до місця проведення семінару й у зворотному напрямку (за умови наявності проїзних документів й у межах вартості проїзду рейсовим автобусом або купейним вагоном поїзда).

Для участі у конкурсі необхідно:

По-перше: зареєструвати свою кандидатуру на участь у Семінарі «Колективні громадські дії на захист прав людини» та дочекатись підтвердження реєстрації вашої кандидатури на вказану вами адресу електронної пошти.

Зареєструвати свою кандидатуру на участь у навчальних заходах програми необхідно заповнивши реєстраційну анкету он-лайн.

По-друге: підготувати та надіслати опис планів, пов’язаних з проведенням громадських кампаній на підтримку та захист прав людини.


Опис викладається у вільній формі. Обов’язковими елементами опису мають бути:

1. Конкретизація проблеми, що представляє суспільний інтерес і на рішення якої має вплинути проведення громадської кампанії.
2. Представлення теми та мети кампанії, що планується.

Ваша кандидатура вважається зареєстрованою, а опис планів прийнятим на участь у конкурсі, якщо ви отримали про це повідомлення від організаторів.

Просимо звернути увагу, що конкурсні документи повинні надійти не пізніше 17:00, 25 вересня 2010 року.

Заявки, отримані пізніше зазначеного терміну, розглянуті не будуть. Учасники конкурсу будуть повідомлені про його результати до 1 жовтня 2010 року.


Контакти


* Костянтин Рєуцький
* Всеукраїнська освітня програма «Розуміємо права людини»
* rozumiemopravaludyny@gmail.com
* +380506280661
* http://edu.helsinki.org.ua/index.php?id=1283265392

http://gurt.org.ua/news/trainings/7520/

 

 

У Вінниці на 3 роки посадили студента, який замінив фото мера портретом Гітлера

 

У Вінниці до трьох років ув'язнення (з відстрочкою на 2 роки) засуджено 22-річного студента-хакера, який у березні "зламав" сайт Могилів-Подільської міської ради.

Студент, який вивчав інформаційну безпеку в одному з ВНЗ Вінниці, змінив логін та пароль доступу до панелі управління сайта. Внаслідок таких дій доступ до деяких розділів отримали усі користувачі мережі Інтернет, повідомила прес-служба СБУ.

Крім того, хлопець заблокував, викривив та частково знищив інформацію, розміщену на сайті. Зокрема, він замінив на сайті фотографію мера м.Могилів-Подільський Миколи Саволюка портретом Адольфа Гітлера.

СБУ порушила кримінальну справу за статтею "несанкціоноване втручання в роботу комп'ютерних мереж, що призвело до блокування, викривлення або знищення важливої конфіденційної інформації, яка є власністю держави".

Вироком Ленінського районного суду Вінниці обвинуваченого засуджено до трьох років позбавлення волі з іспитовим строком 2 роки. Ще на 2 роки суд позбавив хлопця права займатися діяльністю у сфері інформаційних технологій.

 

http://www.osvita.org.ua/news/53139.html

 

 

Українці збудують сонячні електростанції в Італії

 

Одразу в двох італійських містах, Вітербо та Мессіні, будуть встановлені дві великі сонячні електростанції українського заводу «Квазар».

Потужність станції у Вітербо (місто розташоване у 100 км від Рима) становитиме 2,4 МВт. На території 5 га буде встановлено близько 13 тис. фотоелектричних модулів українського виробника ПАТ «Квазар». Загальна вартість проекту – € 7 млн, термін його реалізації – кінець жовтня 2010 р. Проект електростанції у Вітербо здійснюється в рамках загальної стратегії Італії, спрямованої на посилення енергонезалежності країни.

Другий проект італійців, що реалізується за участю українських інвесторів, поступається першому потужністю, проте куди складніший у реалізації. Фотоелектричні модулі будуть встановлені на дахах теплиць у м. Мессіна Сицилійського регіону. Вартість проекту становить близько € 7-7,5 млн.

Унікальність проекту полягає не лише в місцерозташуванні сонячних модулів. Фахівці «Квазар» запропонували італійським партнерам ефективне вирішення проблеми автономного енергозабезпечення з урахуванням побажань місцевих аграріїв. Окрім виробництва та накопичення енергії, модулі захищатимуть сільськогосподарські культури від пекучого сонця. Крім того, власники теплиць отримають додатковий прибуток: згідно з італійським законодавством, власники фотоелектростанцій, що встановлюють їх на придатних для використання в сільському господарстві територіях, скидають електроенергію в мережі за вищим «зеленим тарифом».

Утім, проектами в Італії діяльність українського підприємства не вичерпується. До кінця року компанія планує реалізувати проекти з установки фотоелектричних станцій загальною потужністю 15-18 МВт.

http://solareview.blogspot.com/2010/09/blog-post.html

 

 

У чернігівських школах і дитсадках впроваджують енергоощадні технології

 

У школах і дитсадках Чернігова впроваджують енергоощадні технології. Про це на серпневій педагогічній конференції повідомив Чернігівський міський голова Олександр Соколов.

"На встановлення сучасних вузлів обліку тепла у школах і дитсадках міста виділено понад 2 млн грн. Поки що встановлено сучасні вузли обліку теплоносіїв у двох дошкільних навчальних закладах та одній школі, але робота триватиме й надалі", - сказав він.

Соколов додав, що заходи здійснюють у рамках реалізації міської Програми енергоощадження в установах освіти Чернігова на 2010-2014 роки, що розроблена спільно із німецькими фахівцями. Серед запропонованих заходів, які втілюють у життя, – заміна дверей і вікон у школах на енергоощадні, удосконалення систем опалення, ремонт покрівель, утеплення стін тощо.

Задля моніторингу системи енергоспоживання розроблено та використовується спеціальне програмне забезпечення. Крім того, на ремонт шкіл міста цього року з міського бюджету, за словами міського голови, було направлено 1,3 млн грн. А видатки на освіту у І півріччі 2010 року становили понад 104 млн грн, що на 12,8 млн грн більше, ніж за цей період торік.

"Питання енергоощадження повинно стати справою керівника, кожного учасника навчально-виховного процесу. Тут кінцевий результат залежить від професіоналізму, вміння провести організаційні-інформаційні заходи з педагогічним, учнівським колективом, технічним персоналом так, щоб вийти на конкретні результати з економії електроенергії, тепла, води", - наголосив міський голова Чернігова, звертаючись до директорів та завучів чернігівських шкіл.

Соколов нагадав, що іноземні експерти порахували, яку економію матиме місто за умови відповідності споживання енергоресурсів освітніх установ необхідним нормам. Так, при втіленні запропонованих заходів освітні заклади Чернігова зможуть зекономити щороку близько 2 млн грн, у тому числі 1 млн грн на опаленні.

Загалом Програма енергоощадження в установах освіти Чернігова на 2010-2014 роки передбачає фінансування у розмірі 33 млн грн.

http://www.osvita.org.ua/news/53130.html

 

 

Молоко усуває запах часнику

 

Вчені з Університету штату Огайо (США) знайшли відмінний засіб для усунення запаху часнику з рота. Вони пропонують любителям страв із часником під час їжі випивати маленький стакан молока.

Неприємний часниковий запах диханню і поту людини надає один з компонентів рослини - алліл метил сульфід, який не розщеплюється під час травлення. І хоча часник є прекрасним джерелом вітамінів і мінералів, допомагає знижувати кров'яний тиск і рівень холестерину, багато людей відмовляються включати його в свій раціон саме через неприємний запах, який відчувають оточуючі.

Попередні експерименти показували, що усунути часниковий запах з рота неможливо, навіть якщо почистити зуби після їжі. Тепер же з'ясувалося, що вживання всього 200 мл молока на 50% знижує концентрацію аллілу метилу сульфіду в повітрі, що видихається. Найкращого результату можна добитися, якщо віддавати перевагу цілісному, а не знежиреному молоку, причому пити його слід маленькими ковтками під час їжі, а не після неї.

Нагадаємо, що поїдання великої кількості часнику уповільнює в організмі процес нітрозування, в ході якого деякі речовини, що містяться в їжі або забрудненій воді, перетворюються на канцерогенні з'єднання. Таким чином, часник може знижувати ризик появи раку.

 

http://www.osvita.org.ua/news/53112.html

Опубліковано на сайті: 2010-09-02

2017-11-01:
Обучение в Германии
в Германии можно получить бесплатно не только первое, но и второе высшее образование как на немецком, так и на английском языке
2017-11-01:
Программа ООН для волонтеров
Круглый год. Оплата расходов
2017-11-01:
Стажировка в Google
Каждое лето. Офисы Google по всему миру
2017-11-01:
Стажировки в компании Deloitte

Дедлайн: 31 декабря 2017

Deloitte Touche Tohmatsu Limited — международная сеть компаний, оказывающих услуги в области консалтинга и аудита. «Делойт» входит в «большую четвёрку» аудиторских компаний и является самой крупной профессиональной сетью по количеству сотрудников.

2016-07-21:
Где искать спонсоров и гранты?
подборка сайтов, которые следует мониторить постоянно
2016-07-05:
Програма малих грантів для ініціатив ВПО від Stabilization Support Services
Представництво канадської організації Stabilization Support Services в Україні розпочало виділення коштів для ініціатив ВПО