Інновація - це історично безповоротна зміна способу виробництва речей.
Й. Шумпетер


М.І. Туган-Барановський

Й.А. Шумпетер

М.Д. Кондратьєв

Галерея видатних вчених

UA RU EN

Обращаем внимание на инновацию, созданную на данном сайте. Внизу главной страницы расположены графики,  которые в on line демонстрируют изменения цен на мировых рынках золота  и нефти, а также экономический календарь публикации в Интернете важных мировых экономических индексов 

 
Гранти і конкурси

Всеукраинский конкурс «Инновационный прорыв 2010»


 Компанія Global Management Challenge під егідою Олександра Кардакова та за підтримки Міністерства освіти та науки України і Державного комітету України з питань науки, інновацій та інформатизації оголошує про старт Всеукраїнського Конкурсу «Інноваційний прорив - 2010».


«Інноваційний прорив» - це перший масштабний проект, націлений на розвиток технологічного бізнесу в Україні, кінцевою метою якого є залучення фінансування для низки відібраних в процесі Конкурсу ідей та проектів українських розробників, вчених та підприємців.


Завданням Конкурсу є знаходження взаємних інтересів між авторами ідей та інвесторами для успішного впровадження нових продуктів або послуг.


В рамка Конкурсу планується проведення промотуру містами України: прес-конференція, присвячена старту проекту, та круглі столи у найголовніших центрах науки та промисловості, містах: Львів, Херсон, Київ, Дніпропетровськ та Харків.


Конкурс відбуватиметься в три етапи:


1. З 6 вересня по 31 жовтня 2010 року – термін подачі заявки для усіх бажаючих взяти участь у Конкурсі.
2. Навчальна прогарама для півфіналістів «Основи високотехнологічного бізнесу», за результатами якої учасники складають Executive Summary (розгорнуте резюме проекту, в форматі презентації для інвестора).
3. «Road Show» (захист проектів) що відбудеться 14 грудня 2010 року. Фінал – урочиста Церемонія Нагородження фіналістів Конкурсу. Зустріч з Івесторами.


Організатор: комапанія Global Managment Challenge.


Учасники:


1) Автори ідей – інженери, технологи, вчені;


2) Підприємці – представники масштабного високотехнологічного бізнесу, що мають інтерес та ресурси для реалізації інноваційних проектів.


3) Інвестори – бізнес янголи, приватні інвестори, інвестиційні компанії та венчурні фонди.


Детальна інформація - www.ukrinnovation.com

Опубліковано на сайті: 2010-09-07

2017-11-01:
Обучение в Германии
в Германии можно получить бесплатно не только первое, но и второе высшее образование как на немецком, так и на английском языке
2017-11-01:
Программа ООН для волонтеров
Круглый год. Оплата расходов
2017-11-01:
Стажировка в Google
Каждое лето. Офисы Google по всему миру
2017-11-01:
Стажировки в компании Deloitte

Дедлайн: 31 декабря 2017

Deloitte Touche Tohmatsu Limited — международная сеть компаний, оказывающих услуги в области консалтинга и аудита. «Делойт» входит в «большую четвёрку» аудиторских компаний и является самой крупной профессиональной сетью по количеству сотрудников.

2016-07-21:
Где искать спонсоров и гранты?
подборка сайтов, которые следует мониторить постоянно
2016-07-05:
Програма малих грантів для ініціатив ВПО від Stabilization Support Services
Представництво канадської організації Stabilization Support Services в Україні розпочало виділення коштів для ініціатив ВПО