Інновація - це історично безповоротна зміна способу виробництва речей.
Й. Шумпетер


М.І. Туган-Барановський

Й.А. Шумпетер

М.Д. Кондратьєв

Галерея видатних вчених

UA RU EN

Обращаем внимание на инновацию, созданную на данном сайте. Внизу главной страницы расположены графики,  которые в on line демонстрируют изменения цен на мировых рынках золота  и нефти, а также экономический календарь публикации в Интернете важных мировых экономических индексов 

 
Гранти і конкурси

Конкурс на отримання Грантів ділового партнерства (ГДП ) за Програмою науково-технічного підприємництва (ПНТП)


Автор: Ivan Kulchytskyy 

Конкурс проводиться CRDF Global та Державним агентством з питань науки, інновацій та інформатизації України, спрямований на підтримку партнерських відносин у галузі наукових досліджень і розробок (НДР) між компаніями та групами науковців з метою розвитку нових взаємовигідних комерційних можливостей. Кінцевий термін подання заявок - 24 червня 2011 до 18.00.

Основна задача проектів - науково-технічні розробки. Але, відмінністю цього конкурсу є те, що апліканти мають також зробити попередню оцінку ринку, аналіз потреб споживача, а також компонентів розвитку бізнесу. Пріоритетний розгляд у процесі відбору буде надано проектам, що продемонструють здатність приносити прибуток і залучати нових  партнерів та додаткові джерела фінансування, відмінні від ПНТП. Цілі та результати проектів мають бути чітко визначені і дозволяти конкретну оцінку.

Строк виконання проектів - 12 місяців. Кошти на реалізацію проектів надаються CRDF Global та Державним агентством з питань науки, інновацій та інформатизації України, у загальній сумі до 24 000 доларів США. Всі кошти повинні бути використані для покриття витрат наукової групи. Зважаючи на ціль Конкурсу на отримання Грантів ділового партнерства, перевагу отримають проекти, що будуть виконуватись завдяки новоствореним партнерським відносинам між компаніями та науковими групами.

Повністю оформлені заявки (українською та англійською мовою) мають бути надіслані до українського представництва CRDF Global  електронною поштою до 18.00  за місцевим часом до 24 червня 2011.


Український та англійський примірники заявки в роздрукованому вигляді мають також бути подані до Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації України до 18.00 за місцевим часом до 24 червня 2011.


З питаннями щодо подачі заявок звертайтесь, будь ласка до представників CRDF Global та Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації України.


Веб-сторінка із контактними даними та аплікаційними формами:
http://www.crdf.org.ua/funding/24_06_2011.htm

Опубліковано на сайті: 2011-05-03

2017-11-01:
Обучение в Германии
в Германии можно получить бесплатно не только первое, но и второе высшее образование как на немецком, так и на английском языке
2017-11-01:
Программа ООН для волонтеров
Круглый год. Оплата расходов
2017-11-01:
Стажировка в Google
Каждое лето. Офисы Google по всему миру
2017-11-01:
Стажировки в компании Deloitte

Дедлайн: 31 декабря 2017

Deloitte Touche Tohmatsu Limited — международная сеть компаний, оказывающих услуги в области консалтинга и аудита. «Делойт» входит в «большую четвёрку» аудиторских компаний и является самой крупной профессиональной сетью по количеству сотрудников.

2016-07-21:
Где искать спонсоров и гранты?
подборка сайтов, которые следует мониторить постоянно
2016-07-05:
Програма малих грантів для ініціатив ВПО від Stabilization Support Services
Представництво канадської організації Stabilization Support Services в Україні розпочало виділення коштів для ініціатив ВПО