Інновація - це історично безповоротна зміна способу виробництва речей.
Й. Шумпетер


М.І. Туган-Барановський

Й.А. Шумпетер

М.Д. Кондратьєв

Галерея видатних вчених

UA RU EN

Обращаем внимание на инновацию, созданную на данном сайте. Внизу главной страницы расположены графики,  которые в on line демонстрируют изменения цен на мировых рынках золота  и нефти, а также экономический календарь публикации в Интернете важных мировых экономических индексов 

 
Гранти і конкурси

Співробітництво з ЄС. Інформаційне повідомлення № 114.


 Національний інформаційний центр
зі співробітництва з ЄС
у сфері науки і технологій

 

Інформаційне повідомлення № 114

 

 Технічний університет м. Клуі-Напока (Румунія), який є членом Європейської асоціації університетів, шукає партнерів для співробітництва та подання заявок на участь у міжнародних наукових програмах.

Довідково:

Технічний університет м. Клуї-Напока складається з восьми факультетів та одного коледжу, де навчаються близько 12 тисяч студентів та викладають близько 600 викладачів. 

Напрями наукової діяльності Технічного університету м. Клуі-Напока за факультетами:

Факультет архітектури та планування міст:  теорія та історія архітектури, експлуатація будівництва, реконструкція, архітектурний дизайн та інше.

Факультет техніки будівництва та комунальних послуг: техніка будівництва, захист споруд від сейсмічної активності, конструкції з залізобетону та сталі, будівництво мостів, доріг та залізничних доріг, менеджмент комунальних послуг та інше.

Факультет автоматизації та обчислювальної техніки: комп’ютерна графіка, інтерактивні системи, бази даних, програмування, мережі та зв'язок, оперативні системи, автоматизація та інше.

Факультет електротехніки: основи електротехніки, енергетика, електроприлади та роботи, електричні вимірювання та інше.

Факультет електроніки та зв’язку: прикладна електроніка, основи електроніки, зв'язок та інше.

Факультет машинобудування: технології машинобудування, програмування, механічні станки, роботи для промисловості, трибологія та інше.

Факультет матеріалознавства та техніки: виробництво покращених матеріалів, покращення поверхонь матеріалів, аналіз мікро та макроскопічних матеріалів, відбір матеріалів та дизайн та інше.

Факультет механіки: автоматичні двигуни та сільськогосподарські машини, теплові машини та обладнання, начертальна геометрія та інше.

Додаткова інформація про університет на веб-сторінці: http://www.utcluj.ro/

 

Зокрема, зараз університет шукає для участі у програмі ECO-NET, що фінансується Францією, дослідницькі організації з України, які працюють у таких сферах: електричне обладнання, виробництво електроенергії, відновлювальні енергетичні ресурси, промислова апаратура зв’язку та т.п.   

 

У разі зацікавленості у співробітництві з Технічним університетом м. Клуі-Напока (Румунія), просимо звертатись до Національного інформаційного центру зі співробітництва з ЄС у сфері науки і технологій.

 

Національний інформаційний центр  зі співробітництва з ЄС у сфері науки і технологій  при Київському державному центрі науково-технічної та економічної інформації

Адреса: кімн. 801, вул. Горького 180, Київ, 03680; тел/факс:(044) 269 0332; E-mail:post@fp6-nip.kiev.ua

 

Опубліковано на сайті: 2005-10-09

2017-11-01:
Обучение в Германии
в Германии можно получить бесплатно не только первое, но и второе высшее образование как на немецком, так и на английском языке
2017-11-01:
Программа ООН для волонтеров
Круглый год. Оплата расходов
2017-11-01:
Стажировка в Google
Каждое лето. Офисы Google по всему миру
2017-11-01:
Стажировки в компании Deloitte

Дедлайн: 31 декабря 2017

Deloitte Touche Tohmatsu Limited — международная сеть компаний, оказывающих услуги в области консалтинга и аудита. «Делойт» входит в «большую четвёрку» аудиторских компаний и является самой крупной профессиональной сетью по количеству сотрудников.

2016-07-21:
Где искать спонсоров и гранты?
подборка сайтов, которые следует мониторить постоянно
2016-07-05:
Програма малих грантів для ініціатив ВПО від Stabilization Support Services
Представництво канадської організації Stabilization Support Services в Україні розпочало виділення коштів для ініціатив ВПО