Інновація - це історично безповоротна зміна способу виробництва речей.
Й. Шумпетер


М.І. Туган-Барановський

Й.А. Шумпетер

М.Д. Кондратьєв

Галерея видатних вчених

UA RU EN

Обращаем внимание на инновацию, созданную на данном сайте. Внизу главной страницы расположены графики,  которые в on line демонстрируют изменения цен на мировых рынках золота  и нефти, а также экономический календарь публикации в Интернете важных мировых экономических индексов 

 
Гранти і конкурси

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЕЛЕКТРОННИЙ БЮЛЕТЕНЬ “АЛЬМАНАХ ФІЛАНТРОПІЇ” # 6 (66), грудень 2006


Ukraine mailto:PHIL@ANTHROPY Online

ХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХ

Видання інформаційно-аналітичного Центру філантропії

 

Сьогодні в нашому випуску:

= ГАРЯЧІ НОВИНИ

= ЗАКОНОДАВСТВО

= ПОДІЇ ТА СОЦІАЛЬНІ ПРОЕКТИ

= КОНФЕРЕНЦІЇ, СЕМІНАРИ

= ПРО ГРАНТИ, СТИПЕНДІЇ, СТАЖУВАННЯ

= ВІДРОДЖЕННЯ БЛАГОДІЙНОСТІ

= ЦЕ БУЛО БАГАТО РОКІВ ТОМУ

= МІЖНАРОДНИЙ ДОСВІД

= ІНФОРМАЦІЙНІ РЕСУРСИ

= ОГОЛОШЕННЯ

ххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххх

ГАРЯЧІ НОВИНИ

ххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххх

«ЧИ ЗМОЖЕ ГРОМАДЯНСЬКЕ СУСПІЛЬСТВО СТАТИ НЕОБХІДНИМ ЕЛЕМЕНТОМ ЩОДЕННОГО ЖИТТЯ УКРАЇНЦІВ?»

Центр філантропії, Інститут місцевої демократії, Ініціативний консорціум громадського проекту „Україна – це ми” за підтримки Громадської Ради України проводять серію брифінгів з метою поширення знань стану та перспектив розвитку українського громадянського суспільства, зокрема даних дослідження  СІВІКУС - Індекс громадянського суспільства та розроблені в рамках IV Всесвітнього форуму українців документи „Дороговкази становлення українського громадянського суспільства” (громадська концепція) та „План саморозвитку українського громадянського суспільства”.

Брифінги відбулись 9, 21, 23, 29 листопада 2006 року і були присвячені таким змістовним речам як взаємовідносини держави і громадянського суспільства, корисність організацій для громадян, довіра до севтору ОГС, міжнародні аспекти українського громадянського суспільства.

Наступні брифінги пройдуть в регіонах України: м. Рівне та м. Харкові в 2006 році та продовжаться в 2007 році.

Тел.: (044) 425-23-29.

Прес-секретар - Шестакова Алла.

E-ml: universy@i.com.ua.

ххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххх

ЗАКОНОДАВСТВО ТА САМОВРЯДУВАННЯ

ххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххх

Верховна Рада України прийняла Закон про Голодомор 1932-1933 років в Україні

28.11.2006 16:33

(Інформаційне управління)

 Закон (реєстр. №2470- д) визначає, що Голодомор 1932–1933 років в Україні є геноцидом українського народу.

Публічне заперечення Голодомору 1932–1933 років в Україні визнається наругою над пам’яттю мільйонів жертв Голодомору, приниженням  гідності Українського народу і є протиправним.

Органи державної влади та органи місцевого самоврядування відповідно до своїх повноважень зобов’язані:

брати участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері відновлення та збереження національної пам’яті Українського народу;

сприяти консолідації та розвитку української нації, її історичної свідомості та культури, поширенню інформації про Голодомор 1932–1933 років в Україні серед громадян України та світової громадськості, забезпечувати вивчення трагедії Голодомору у навчальних закладах України;

вживати заходів з увічнення пам’яті жертв та постраждалих від Голодомору 1932–1933 років в Україні, в тому числі спорудження у населених пунктах меморіалів пам’яті та встановлення пам’ятних знаків жертвам Голодомору;

забезпечувати в установленому порядку доступ наукових та громадських установ і організацій, вчених, окремих громадян, які досліджують проблеми Голодомору 1932–1933 років в Україні та його наслідки, до архівних та інших матеріалів з питань, що стосуються Голодомору.

Держава забезпечує умови для проведення досліджень та здійснення заходів з увічнення пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років в Україні на основі відповідної загальнодержавної програми, кошти на виконання якої щорічно передбачаються в Державному бюджеті України.

****************

30.11.2006 14:03

версія для друку

Комітет у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів рекомендує Верховній Раді прийняти за основу проект закону про внесення змін до статті 4 Закону України "Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні" (щодо надання фінансової допомоги громадським об'єднанням ветеранів праці), поданий народним депутатом І.Герасимовим

(Інформаційне управління)

Законопроектом (реєстр. №2254) пропонується надати державними і місцевими органам влади громадським організаціям і об'єднанням ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні, "дітей війни" фінансової підтримки з коштів відповідних бюджетів, а також надання безоплатно будинків, приміщень, обладнання та іншого майна, необхідного для здійснення їх статутних завдань.

Комітет не заперечує проти законодавчої пропозиції щодо організаційно-фінансової підтримки громадських організацій ветеранів праці та "дітей війни", але зазначає, що прийняття зазначеної законодавчої пропозиції потребує узгодження з вимогами частини третьої статті 142 Конституції України, а саме "витрати органів місцевого самоврядування, що виникли внаслідок рішень органів державної влади, компенсуються державою". Подані до проекту документи не містять таких пропозицій.

(http://portal.rada.gov.ua/control/uk/publish/article/news_left?art_id=81044&cat_id=37486)

****************

Создается Государственный комитет по вопросам национальностей и
религий
По распоряжению Кабинета министров (Постановление Кабинета Министров
Украины N 1575 от 8 ноября 2006 года) создан новый орган
исполнительной власти – Госкомитет по вопросам национальностей и
религий. Новую структуру сформируют на основе Госкомитета по вопросам
национальностей и миграции, а также Госдепартамента по делам религий.
Его создание вызвало неоднозначную оценку со стороны различных
религиозных организаций. Министерству юстиции поручено в двухмесячный
срок осуществить мероприятия, связанные с созданием этого комитета.
Подробнее:
http://www.kommersant.ua/doc.html?DocID=721449&IssueId=35774
http://www.risu.org.ua/rus/news/article;12837/
http://www.risu.org.ua/ukr/resourses/govermentsdoc/kmuresolution_1575-2006
http://zakon1.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=1575%2D2006%2D%EF&p=1162810773860345

(Дайджест «ВзаємоДія»  http://list.iatp.org.ua/mailman/listinfo/fpps-public)

ххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххх

ПОДІЇ ТА СОЦІАЛЬНІ ПРОЕКТИ

Хххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххх

Шановні колеги, дорогі друзі!

БЛАГОДІЙНА ВИСТАВКА - ЯРМАРОК «МОЛОДЕ МИСТЕЦТВО ПРОТИ СНІДУ» запрошує гостей! Відвідай виставку-ярмарок всією родиною!

Офіційне відкриття ярмарку відбудеться у п‘ятницю, 1 грудня 2006 року о 14:00 в приміщенні галереї «Лавра» за адресою: м. Київ, вул. Січневого Повстання 17 (м. Арсенальна).  

Виставка-ярмарок триватиме з 1 по 3 грудня 2006 року в галереї «Лавра».

Розклад роботи :                1 грудня, п‘ятниця – з 14:00 до 18:00

2 грудня, субота – з 10:00 до 18:00

3 грудня, неділя – з 10:00 до 15:00

Організатор заходу: Міжнародний благодійний фонд «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні».

Мета заходу: збір благодійних коштів на придбання необхідних речей для ВІЛ-позитивних дітей Обласного будинку дитини м. Біла Церква.

                На ярмарку ви зможете ознайомитися з дитячою та молодіжною творчістю, а також роботами відомих фотографів і митців. Ми підготували для вашої родини безліч приємних сюрпризів, подарунків та цікавої інформації. Кожен день для вас працюватимуть майстер-класи, де ви і ваші дітлахи матимете чудову нагоду навчитися малювати, плести з бісеру, ліпити з глини, в’язати тощо. Також усі маленькі та великі відвідувачі будуть мати нагоду намалювати велику спільну картину.

За традиціями благодійності, ви маєте чудову можливість придбати  творчі роботи та тим самим зробити благодійний внесок на користь ВІЛ-позитивних дітей - сиріт. 

Ми не можемо дозволити жодній хворобі сіяти в наших душах і серцях недовіру, презирство чи ненависть до тих, хто поруч, а надто до дітей.

З усіх питань, а також з цікавими ідеями та пропозиціями просимо звертатися до Наталі Войнаровської за тел.: ( 044) 490 54 85, або за e-mail:  voynarovska@aidsalliance.org.ua

та Олександри Даценко (044) 490 54 85 або за e-mail:  Datsenko@aidsalliance.org.ua

*******************

КОНКУРС ДЕТСКИХ РИСУНКОВ «ДОБРОТА – ГЛАЗАМИ ДЕТЕЙ»

Донецкий городской благотворительный фонда «Доброта» объявляет конкурс детских рисунков «Доброта – глазами детей», который  проводится при поддержке Управления образования Донецкого городского совета уже четвертый год подряд.

Согласно условиям конкурса, учащиеся школ, интернатов, воспитанники детских приютов Донецка отображают в рисунках свое понимание доброты и милосердия. Таким образом, проект помогает  сформировать у детей позитивное и творческое мышление, закрепить в их сознании идеи гуманизма, великодушия и личной ответственности за изменение жизни к лучшему, а также  позволяет детям самореализоваться, раскрыть свои таланты.

Работы участников оцениваются специальным жюри в четырех возрастных категориях: до 7 лет, 8-10 лет, 11-14 лет и 15-18 лет.

Конкурс стал доброй традицией Фонда – с 2002 г. ежегодно увеличивается число его партнеров и количество участников. В прошлом году в конкурсе приняли участие около 800 ребят в возрасте от 6 до 16 лет (учащиеся общеобразовательных школ и гимназий, воспитанники интернатов, приютов и детских домов).

По итогам  конкурса-выставки авторы лучших работ награждаются дипломами и памятными подарками. Работы победителей входят в красочно оформленные перекидные настольные календари и другую печатную продукцию, которая распространяется в Донецкой громаде.

Прием работ осуществляется по адресу: Донецк-17, б. Шевченко 36, офис ДГБФ «Доброта» (1 этаж). Часы приема: вторник и пятница с 15.00 до 16.00. За справками обращаться по телефону: 348-90-08.

Работы необходимо предоставить до 19 декабря 2006 года

(www.dobrota.donetsk.ua;  e-mail:fund@сrf.donetsk.ua)

ххххххххххххххххххххххххххххххххх

КОНФЕРЕНЦІЇ, СЕМІНАРИ

Ххххххххххххххххххххххххххххххххх

ГО «Жіноча Професійна Ліга» http://www.lpw.kiev.ua/ спільно з Бізнес та Фінансовим Комітетом Британсько-Української Професійної Мережі (UUPN) http://www.uupn.kiev.ua/ інформують про проведення у Британській Раді у м. Києві експертного круглого столу 11 грудня (понеділок) 2006р на тему: «Корпоративна соціальна відповідальність: роль держави, очікування громадянського суспільства та практика українського комерційного сектору».

Мета круглого столу:

обговорення розуміння  корпоративної соціальної відповідальності  на базі сучасного світового досвіду;

налагодження діалогу  між зацікавленими сторонами,

розробка рекомендацій з теми експертного обговорення.

Пропонуються наступні теми для обговорення:

Пленарне засідання 1. Підходи  щодо змісту корпоративної соціальної відповідальності .

Сучасний світовий досвід щодо змісту принципів соціальної відповідальності бізнесу. Пріоритетні напрямки впровадження корпоративної соціальної відповідальності з боку українського бізнесу. Основні переваги для бізнесу та громадянського суспільства  у здійсненні практики корпоративної соціально відповідальності. Комунікаційні стратегії щодо корпоративної соціальної відповідальності.

Паралельна сесія  2. Корпоративна соціальна відповідальність: влада та громадянське суспільство.

Що може запропонувати громадянське суспільство і чим  допомогти  місцева влада у реалізації корпоративної соціальної відповідальності? Якими є найбільш актуальні очікування суспільства для позитивного соціального розвитку. Вироблення рекомендацій щодо форм, методів, практик соціальної відповідальності для впроваджені в Україні.

Паралельна сесія 3. Розвиток людських ресурсів як один з пріоритетних напрямків корпоративної соціальної відповідальності бізнесу.

Інвестиції у розвиток людського потенціалу як одна з складових корпоративної соціальної відповідальності, а саме відповідальності перед своїм персоналом.  Приклади політики компаній, що працюють в Україні,  у сфері розвитку та мотивації персоналу: компенсаційні та соціальні пакети, інвестиції у розвиток співробітників.

Учасники круглого столу: до обговорення запрошуються 30 представників бізнесу, влади, громадських організацій, міжнародних експертів та ЗМІ, обізнаних з теорією і практикою корпоративної соціальної відповідальності. Для відібраних за попередніми анкетами учасників організатори покривають витрати на участь та харчування під час засідання. Витрати на проїзд не відшкодовуються.

Для попередньої реєстрації потрібно заповнити та надіслати до 1.12.2006 на адресу організаторів проекту lpw@iatp.org.ua  та natalie_gurieva@voliacable.com  (LPW) або uupn@ua.fm (UUPN) нижче наведену анкету.

Анкету та глосарій термінів також можна буде знайти на http://www.lpw.kiev.ua/ розділ «Анонси»

Круглий стіл 11.12. 2006р. та подальша публікація збірки матеріалів (доповідей) здійснюються в рамках пілотного проекту, який підтриманий „Канадським фондом підтримки місцевих ініціатив” Посольством Канади в Україні Канадським Агентством Міжнародного Розвитку.

З повагою,

Керівник проекту - Олена Лазоренко,  e-mail: lpw@iatp.org.ua, 8-067-765-2058

Координатор проекту - Наталі Гур”єва, тел/факс: (044) 2849416 та (067) 2320028

Анкета

потенційного учасника круглого столу 11.12.2006

10:00-18:00

Просимо Вас заповнити та надіслати до 1.12.2006 на адресу організаторів проекту lpw@iatp.org.ua  та natalie_gurieva@voliacable.com  (LPW) або uupn@ua.fm (UUPN) нижче наведену анкету.

 

1. Назва Вашої організації/компанії

2. Вид діяльності Вашої організації/компанії

 

 

3. Прізвище та ім`я учасника

 

 

4. Посада учасника

 

5. Форма участі:

 

 

       слухач

       участь у обговоренні

       виступаючий  по темі (вказати тему)

______________________

______________________

 

6.Ваші координати

       телефон

       e-mail

       web-site

       адреса

 

Місце проведення: Британська Рада, вул. Сковороди 4/12  , 3 поверх, Зал  #301, Київ.

Їхати – метро “Контрактова площа” або ав.№62 та пройти 1 квартал

Інформаційні спонсори круглого столу:

Міжнародна інформаційна агенція  «Інтерфакс» http://www.interfax.kiev.ua/

Тижневик «Бізнес» http://www.business.ua/

Інтернет видання "Власна справа"  http://www.vlasnasprava.info/

******************

КОНФЕРЕНЦІЯ „ЕТИКА ТРЕТЬОГО СЕКТОРУ” - 2006!

Дати: 25-26 січня 2006 року

Запрошуємо Вас взяти участь у конференції „Етика третього сектору", що проводиться організаційним комітетом з етики.

Метою конференції є розвиток етичного руху в Україні.

Завдання:
1. Підвести підсумки діяльності за рік.
2. Обговорити гострі питання. Визначити шляхи залучення до етичного руху та приєднання до Декларації в середовищі третього сектору.
3. Обговорити можливі механізми дотримання та регулювання етичних принципів діяльності ОГС в Україні.


Програма конференції буде включати виступи, презентації, роботу в секціях у форматі «відкритого простору». Остаточні програма конференції буде визначена на підставі ваших пропозицій та надіслана Вам разом з запрошенням прийняти участь у конференції.


До участі у конференції запрошуються представники організацій громадянського суспільства України, які приєдналися до Декларації, а також всі зацікавлені у розвитку етичних засад в діяльності організацій громадянського суспільства, підвищенні професіоналізму, іміджу та авторитету громадських організацій України.


Для участі у конференції просимо Вас заповнити та надіслати нам анкету, що додається, до 10 січня  2006 року за електронною адресою irina@uccg.org.ua.

Вас буде запрошено взяти участь у конференції не пізніш ніж 1 грудня 2006 року.

ххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххх

ПРО ГРАНТИ, СТИПЕНДІЇ, СТАЖУВАННЯ

ххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххх

СТИПЕНДІЇ ВІД ЦЕНРАЛЬНО-ЄВРОПЕЙСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ

(Для тих, хто володыэ англыйською мовою)

Established in 1996, CEU’s Summer University program hosts high-level, research-oriented, interdisciplinary and innovative academic courses as well as workshops on policy issues for professional development in the social sciences and the humanities. Courses involve distinguished international faculty (including CEU professors), and excellent advanced doctoral students, junior or post-doctoral researchers, teachers and professionals as participants. While application from all over the world is encouraged, continued priority is given to applicants from Central and Eastern Europe, the former Soviet Union and countries experiencing emerging democracies worldwide. Applicants from these countries, when admitted on merit, will be eligible for scholarship, while those from developed countries will usually be expected to pay fees.


Course offerings cater for the various needs of academic and professional development across a wide spectrum of disciplines. These include anthropology, cultural studies, environmental sciences, comparative religion, political science, public policy, sociology, international relations, legal studies, etc. The program encourages topics in newly emerging fields and transdisciplinary approaches.


Requirement for application


- Minimum requirement for application is a university degree. Undergraduates without a university degree will not be considered with the exception of the course entitled "The European Union and the WTO" where all participants must have earned a first degree in law, or be near completion of their law degree.
- The program encourages applications from advanced Ph.D. students, postdoctoral fellows, junior faculty, researchers and professionals. Before submitting your application please check at http://www.sun.ceu.hu/4Applicants/eligibility.php whether the course of your choice has any additional course-specific application requirements or deadlines.
- The language of instruction is English; thus all applicants have to demonstrate a strong command of spoken and written English to be able to participate actively in discussions at seminars and workshops. (In some instances you may be contacted for a telephone interview.)


 FINANCIAL AID
- Participants from Central and Eastern Europe and the former Soviet Union and Mongolia, as well as those coming from emerging democracies worldwide can apply for financial aid, except for the "The European Union and the WTO" course, which can only be attended on a fee-paying basis.
- Participants from developed countries may apply for tuition waivers, which are available in a limited number on a competitive basis. If you wish to apply for a tuition waiver, please attach a cover letter to your application specifying your reasons.
- Participants are NOT eligible to receive financial aid if they attended
a) a CRC (Curriculum Resource Center) session in the same calendar or academic year (i.e., they must wait one year after their participation in one of the above programs before applying to SUN), or
b) two CEU faculty initiative activities (i.e., CRC, SUN) within a four-year period.
- In case an applicant is accepted to two courses, which is only possible if the two courses are run consecutively, financial aid is only available for attending one course.

 


See the various financial aid packages below:

 

1. Tuition waiver
The tuition fee is provided. Recipients have to cover their own insurance, travel, accommodation and living expenses.
2. Partial Scholarship
Includes tuition fee, accommodation and insurance. The recipients of the scholarship have to cover their travel and living expenses.
3. Full Scholarship
Includes tuition fee, accommodation, a full or partial travel grant, and insurance. The recipients of the scholarship have to cover their living expenses.

 

The Full Scholarships includes a full or partial travel grant which can be applied for on a competitive basis and will be available in a limited number. Visa costs and short domestic trips are not reimbursed.

The citizens of the following countries are not eligible to apply for a travel grant: Bosnia and Herzegovina, Bulgaria, Croatia, Czech Republic, Montenegro, Poland, Romania, Serbia, Slovakia, Slovenia and the western part of Ukraine. (Exception: participants of the "Multi-Disciplinary and Cross-National Approaches to Romany Studies - a Model for Europe" are eligible for a travel grant from any country.)


The scholarships do not include living expenses, participants have to cover these on their own. Living expenses including local transportation and meals are estimated to be EUR 170 for two weeks.


As the number of fully funded scholarships available is limited, funding offered by institutions or individuals is welcome so that we can invite more well qualified applicants. When choosing the financial aid package, please consider if you or your institution can contribute to the program expenses. Faculty and Ph.D. students are advised to approach their home departments for travel grants; researchers may have research grants available which can cover their participation; professionals may turn to their employers to fund their training at SUN. While selection of applicants will be based on the academic merit of the applications, those willing to bear the participation costs fully or partially will be preferred in case of equally strong applications.

 

For more information please contact

CEU Summer University Office
Postal address: 1051 Budapest, Nádor u. 9. Hungary
Tel: (36-1) 328-3698, Fax: (36-1) 328-3698 or (36-1)327-3124
E-mail for inquiry and correspondence: summeru@ceu.hu
Automatic e-mail to request application forms: sunreq@ceu.hu
WWW address: http://www.sun.ceu/hu
On-line registration: https://online.ceu.hu/osun
 

or

 

International Education Advising Center – Academy
8\5 Voloska str, NaUKMA, building 5, room 319
Kyiv, Ukraine
Tel./fax: +38 (044) 425 60 33
E-mail: dp_educ@ukma.kiev.ua
http://www.irf.kiev.ua/

ххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххх

ЦЕ БУЛО БАГАТО РОКІВ ТОМУ

Ххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххх

 (С. Куц, «Українська філантропія: традиції та реальність, 1997)

ххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххх

ВІДРОДЖЕННЯ БЛАГОДІЙНОСТІ

ххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххх

Благодійний фонд „Дитячий світ” із 16 по 25 грудня проводить всеукраїнську благодійну акцію „Допоможемо дітям разом”, яка є завершальною частиною програми нашого фонду, метою якої є збір 1 млн. гривень для придбання реанімобіля (операційної на колесах) для Всеукраїнського центру дитячої кардіології і кардіохірургії. Запрошуємо вашу організацію взяти участь у проведенні акції. Акція проходитиме водночас у кількох містах: Київ, Біла Церква, Вінниця, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Керч, Кременчук, Кривий Ріг, Львів, Миколаїв, Одеса, Рівне, Севастополь, Сімферополь, Тернопіль, Ужгород, Харцизьк, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернівці.

Захід матиме широке висвітлення у національних і регіональних медіа, тому взявши у ньому участь. ваша організація матиме змогу активно заявити про себе. Для волонтерів, які візьмуть найбільш активну участь у благодійній акції, передбачено різноманітні заохочення.

Акція проходитиме у два етапи - з 16 по 20 і з 21 по 25 грудня у 50 супермаркетах „Сільпо” водночас у 23 містах України. В ці дні у встановлені години (від 3-х до 5 годин в день) волонтери із громадських організацій допомагатимуть покупцям запаковувати куплений у супермаркетах товар у спеціально виготовлені пакети із символікою благодійної акції, водночас пропонуючи покупцям зробити благодійний внесок у спеціальні скриньки для збирання благодійних пожертв. У день закінчення акції у відділеннях банку „Надра” буде проведена інкасація скриньок. Під час проведення заходу у супермаркетах буде вивішено плакати з інформацією про акцію.

За 10 днів до початку акції на провідних українських телеканалах буде розміщено ролик соціальної реклами. По закінченні акції буде проведено прес-конференцію і урочисте передання реанімобіля Центру дитячої кардіології і кардіохірургії.

Акцію підтримали зірки української естради і відомі українські спортсмени Лілія Подкопаєва, Яна Клочкова, Катерина Серебрянська, Світлана Лобода, гурти „Танок на майдані Конго”, „СМС”, „Чотири королі”. Інформаційним партнером акції є радіо „Ера”. Партнерами у проведенні заходу виступають банк „Надра” і мережа супермаркетів „Сільпо”.

Організації, зацікавлені взяти участь у акції, просимо звертатися до координатора акції Сергія Летенка до 5 грудня 2006 року: тел. 097 517 78 70, e-mail: dytsvit_fond@ukr.net

З повагою і надією на плідну співпрацю

Президент ВБФ „Дитячий світ”                                 Людмила Гайова

*********************

Группа СУАЛ — социально ответственная компания, нацеленная не только на расширение бизнеса, но и на поддержание социальной и экономической стабильности в регионах своего присутствия, а также содействие их развитию. С 2003 года компания наиболее активно инвестирует средства в такие направления, как «Здоровье» «Спорт», «Культура», «Молодежь», «Забота», которые охватывают широкий круг социальных вопросов, актуальных для работы и жизни сотрудников предприятий и их семей.

Миссия:  Создание благоприятных условий труда и жизни работников, способствующих привлечению и сохранению высококвалифицированного персонала.

Направления деятельности:

Социальное партнерство

Спонсорство и социальные инвестиции

Группа СУАЛ — социально ответственная компания, нацеленная не только на расширение бизнеса, но и на поддержание социальной и экономической стабильности в регионах своего присутствия, а также содействие их развитию.

Социальная ответственность Группы СУАЛ основана на создании благоприятных условий труда и жизни работников, способствующих привлечению и сохранению высококвалифицированного персонала. Частью этой политики является ежегодное формирование бюджета на финансирование социальных программ. С 2003 года компания наиболее активно инвестирует средства в такие направления, как «Здоровье» «Спорт», «Культура», «Молодежь», «Забота», которые охватывают широкий круг социальных вопросов, актуальных для работы и жизни сотрудников предприятий и их семей.

В начале 2001 года Группа СУАЛ подписала соглашение о социальном партнерстве предприятий Группы и муниципальных образований, на территории которых они расположены. Соглашение направлено на создание принципиально новой модели сотрудничества администрации органов местного самоуправления и заводов. Уникальность соглашения состоит в том, что руководство предприятий и управляющей компании, администрация городов и областей, представители различных муниципальных организаций и общественных структур, становятся равноправными партнерами. Совместно они решают таки важные задачи, как оптимизация межбюджетных отношений в регионах, совершенствование деятельности территориального здравоохранения, улучшение качества образования.

Неотъемлемой частью социальной политики Группы СУАЛ являются социальные инвестиции в региональные проекты, например, в проект снижения уровня наркомании среди молодежи в Свердловской области, а также развитие механизмов привлечения активных граждан к сотрудничеству.

В ближайшее время компания ставит себе такие задачи, как создание системы дополнительного пенсионного страхования, улучшение жилищных условий работников предприятий, повышение уровня жизни неработающих пенсионеров, организация централизованного отдыха детей работников компании в южных здравницах.
Информация о действующих программах доступна на сайте компании. http://www.sual.ru/responsibility/

Від редакції: Група СУАЛ також планує програми корпоративної благодійності вУкраїні

ххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххх

МІЖНАРОДНИЙ ДОСВІД

ххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххх

3 - 5 декабря 2006 года в г. Астане Общественное объединение «Общество детей - инвалидов г. Астаны» проводит  I Международный фестиваль детского юношеского творчества "Арман  қанаты - 2006". Участниками фестиваля станут люди с нарушениями опорно-двигательного аппарата, отставанием в развитии, снижением слуха и зрения из всех регионов Казахстана из числа победителей региональных конкурсов, а также стран ближнего и дальнего зарубежья

Основные цели фестиваля, ставшего последователем Республиканского фестиваля «Назар – Взгляд - View», - духовное развитие и интеграция детей и молодежи с ограниченными возможностями в общество.

Контакт организаторов: Казахстан,  г. Астана, ул. Желтоксан, 36 а, оф 32, ОО «Общество детей - инвалидов г. Астаны» с пометкой «Фестиваль» e-mail: kamka@dan.kz,  справки по тел. (3172)  32-66-75, 8(3172)32-66-75(факс)

*******************

Фонд имени Д.С. Лихачева, Центр развития некоммерческих организаций и Журнал «Покровитель искусств и наук МЕЦЕНАТ» (все – Санкт-Петербург) приступили к созданию передвижной фотовыставки «Благотворительность в России: история и современность». Проект является частью общенациональной инициативы «Год благотворительности» и осуществляется при поддержке Канадского фонда «Гражданское общество». Открытие выставки состоится 7 декабря на Социальном Форуме в Санкт-Петербурге. Затем выставка отправится в турне по различным площадкам Санкт-Петербурга и других российских городов.

Основная идея выставки показать особую роль благотворительности в обществе. За несколько столетий истории российской благотворительности ее трактовка в обществе постепенно видоизменялась от формы христианского милосердия и нищелюбия в средние века к разветвленной общественной социальной системе, сложившейся к началу 20 века. Сегодня благотворительность возрождается в старых и новых формах. Сохраняя глубокие моральные и духовные истоки, современная благотворительность развивается как деятельная форма социальной ответственности и участия в жизни сообщества.

Выставка рассчитана прежде всего на студенческую молодежь и будет демонстрироваться в университетах, вузах, библиотеках, местных музеях и других публичных учреждениях, посещаемых молодежью. Организаторы рассчитывают, что выставка станет поводом и отправной точкой для обсуждения проблем, связанных с развитием благотворительности и некоммерческого сектора. Насколько сегодня молодое студенческое поколение будет глубоко понимать роль благотворительности и негосударственного некоммерческого сектора в общественном развитии, настолько завтра государство и бизнес будут считаться с этим сектором и поддерживать его.

Электронный адрес проекта : leikind@lfond.spb.ru
Почтовый адрес: 191028, Санкт-Петербург, ул. Моховая, дом 15, Фонд имени Д.С. Лихачева

Координаторы проекта:
Олег Леонидович Лейкинд (812) 272-3189, leikind@lfond.spb.ru
Анна Валерьевна Орловател.(812) 718-3794, annao@crno.ru

ххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххх

ІНФОРМАЦІЙНІ РЕСУРСИ

ххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххх

Шановні пані та панове,
Золотоноша стала учасником міжнародного проекту „Партнерство малих міст України та малих міст країн Вишеградської групи (Словаччина, Чехія, Польща, Угорщина)». Цей проект, підтриманий Міжнародним Вишеградським Фондом, ініціював та впроваджує Інститут трансформації суспільства (Київ). У рамках зазначеного проекту Інститут трансформації суспільства розробив для міста Золотоноша чудовий сайт! Завітайте на нього і дізнайтеся про величну історію Золотоноші та сучасні можливості її розвитку!
Адреса сайту: http://zolotonosha.osp-ua.info/
Золотоноша також долучилася проекту "Українські міста в Інтернеті" (http://cityukraine.osp-ua.info/), що впроваджує Інститут трансформації Суспільства (http://ist.osp-ua.info/). Нині серед учасників цього проекту 31 українське місто (Алчевськ, Алушта, Бердичів, Біла Церква, Бориспіль, Бровари, Вінниця, Вишгород, Вознесенськ, Житомир, Золотоноша, Калуш, Київ, Ковель, Коростень, Куп'янськ, Миколаїв, Миргород, Нетішин, Ніжин, Нікополь, Прилуки, Сарни, Світловодськ, Севастополь, Сєвєродонецьк, Скадовськ, Фастів, Черкаси, Чернігів, Южноукраїнськ) та 2 райони (Куп'янський район Харківської області та Прилуцький район Чернігівської області).
Найоперативніша інформація про життя українських міст та діяльність міської влади на сайті http://cityukraine.osp-ua.info/

************

ВИЙШЛА В СВІТ

русскоязычная   адаптированная   к условиям пост-советских стран     книга

Джона Багли  «Успешный фандрайзинг»

263 стр.

Доктор философских наук, фандрайзер с многолетним стажем, собирающий миллионы долларов для работы таких организаций как Oxfam, Friends of Earth, Amnesty International, основатель серии фандрайзинговых семинаров для стран СНГ, Института профессионального фандрайзинга в Украине, Джон Багли делится в книге опытом работы и анализирует возможности применения его в странах СНГ.  Акцен публикации – работа с донорами на местном уровне.

В книге начинающие и опытные фандрайзеры смогут найти ответы на вопросы

 - как начать сбор средств для организации или общественно-полезного проекта

 - работа с частными донорами: методы, психология, этика, технология, практические советы и примеры

 - проведение мероприятий и продажи

 - работа с бизнесом, фондами

 - специфика фандрайзинга разных стран

 - полезные советы

Это издание является русскоязычной версией второго издания книги “Successful Fundraising” в Великобритании.  Перевод – Виталий Штефан, редактор – Светлана Куц.  Рецензенты – Татьяна Шлапак, Елена Семенова, Яков Рогалин.

Стоимость издания – 10 долларов США + пересылка

По вопросу заказа книги обращаться в Центр филантропии:

Светлана Куц

Тел. +38044 2312677

E-mail:  office@philanthropy.org.ua, info@ngolaw.org.ua

Приглашаем к сутрудничеству организации – распространитей

ХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХ

Бюлетень присвячено новинам законодавства, що стосується діяльності НУО

України, благодійництва, та урядової політики в гуманітарній та соціальній

сфері. Просимо надсилати інформацію, повідомлення та оголошення згідно темі

бюлетеню.

ХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХ

Бюлетень розміщено на сайті в мережі Інтернет: www.philanthropy.org.ua

Інформацію взято з відкритих джерел, Інтернету, періодичних видань, книг,

які знаходяться в Центрі філантропії. Дякуємо нашим дописувачам за

інформацію та оголошення.

Центр філантропії не несе відповідальності за зміст, форму, контактні дані

повідомлень, які містять посилання на автора або джерело інформації.

Для того щоб підписатися, відправте Е-лист на адресу:

bulletin@philanthropy.org.ua з надписом в полі "Тема" Subscribe.

Для того щоб відписатися, відправте Е-лист на адресу:

bulletin@philanthropy.org.ua з надписом в полі "Тема" Unsubscribe.

Просимо надсилати Ваші побажання та зауваження щодо форми та змісту даного

видання за адресою: bulletin@philanthropy.org.ua

ХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХ

 

Опубліковано на сайті: 2006-12-04

2017-11-01:
Обучение в Германии
в Германии можно получить бесплатно не только первое, но и второе высшее образование как на немецком, так и на английском языке
2017-11-01:
Программа ООН для волонтеров
Круглый год. Оплата расходов
2017-11-01:
Стажировка в Google
Каждое лето. Офисы Google по всему миру
2017-11-01:
Стажировки в компании Deloitte

Дедлайн: 31 декабря 2017

Deloitte Touche Tohmatsu Limited — международная сеть компаний, оказывающих услуги в области консалтинга и аудита. «Делойт» входит в «большую четвёрку» аудиторских компаний и является самой крупной профессиональной сетью по количеству сотрудников.

2016-07-21:
Где искать спонсоров и гранты?
подборка сайтов, которые следует мониторить постоянно
2016-07-05:
Програма малих грантів для ініціатив ВПО від Stabilization Support Services
Представництво канадської організації Stabilization Support Services в Україні розпочало виділення коштів для ініціатив ВПО