Інновація - це історично безповоротна зміна способу виробництва речей.
Й. Шумпетер


М.І. Туган-Барановський

Й.А. Шумпетер

М.Д. Кондратьєв

Галерея видатних вчених

UA RU EN

Обращаем внимание на инновацию, созданную на данном сайте. Внизу главной страницы расположены графики,  которые в on line демонстрируют изменения цен на мировых рынках золота  и нефти, а также экономический календарь публикации в Интернете важных мировых экономических индексов 

 
Новини

„БЛАГОДІЙНІСТЬ - РЕАЛЬНІ ІСТОРІЇ РЕАЛЬНИХ ЛЮДЕЙ”


 

ПРЕС-РЕЛІЗ

брифінгу

БЛАГОДІЙНІСТЬ - РЕАЛЬНІ ІСТОРІЇ РЕАЛЬНИХ ЛЮДЕЙ

 

В брифінгу взяли участь:

 

Куц Світлана - Президент Центру філантропії, національний експерт проекту Сівікус з питань громадянського суспільства;

Рубцов Валерій  - Директор Інституту місцевої демократії, Академік Муніципальної Академії;

Шестакова Алла – Координатор Ініціативного консорціуму громадського проекту „Україна – це ми”.

 

Ініціативний консорціум громадського проекту „Україна – це ми”, Центр філантропії, Інститут місцевої демократії напередодні Новорічних та Різдвяних свят провели брифінг "БЛАГОДІЙНІСТЬ - РЕАЛЬНІ ІСТОРІЇ РЕАЛЬНИХ ЛЮДЕЙ".

Захід, що відбувся 21 грудня 2006 року в Укрінформі, продовжив презентацію досліджень стану та перспектив розвитку українського громадянського суспільства в рамках серії брифінгів: «ЧИ ЗМОЖЕ ГРОМАДЯНСЬКЕ СУСПІЛЬСТВО СТАТИ НЕОБХІДНИМ ЕЛЕМЕНТОМ ЩОДЕННОГО ЖИТТЯ УКРАЇНЦІВ?».

Метою заходу була презентація даних дослідження практики благодійництва приватних осіб в 2006 році в Україні, висвітлення правових аспектів філантропії, та розповідь про історії людей, яким допомогли благодійні організації. В заході взяли участь представники потужних благодійних організацій та фондів.

Україна поступово перебирає досвід країн розвиненої демократії, в яких благодійність приватних осіб є одним із найважливіших джерел фінансування неприбуткового сектору.  Водночас широка підтримка громадських ініціатив населенням забезпечує соціальну базу громадянського суспільства та надає їм додаткових важелів впливу на владу.

В Україні насправді досить вагома частка населення надає благодійні пожертви.  Більшість пожертв надається безпосередньо приватним особам, що свідчить про те, що організації не розглядаються як посередник у вирішенні проблем окремих людей (становище яких викликає співчуття) або механізмом здійснення корисних справ.  Це ж підтверджує рівень знань про діяльність організацій в громаді чи надання допомоги окремим людям.  Є підозри, що значна кількість людей не знає та не вірить хорошим історіям про благодійність.

На брифінгу була презентована норма «Відсоткова філантропія», що набула чинності в країнах Східної Європи, як форма перехідної філантропії для забезпечення руху українського суспільства від традиційних архаїчних форм благодійності як висловлення милосердя до системно-орієнтованого вкладення коштів на подолання важливих проблем сьогодення, таких як бідність, сирітство, інвалідність, тощо.

В рамках загальної мети серії брифінгів були презентовані стратегічні напрацювання щодо розвитку благодійництва в Україні.  Вони є невід’ємною частиною документів, що були розроблені в рамках IV Всесвітнього форуму українців - „Дороговкази становлення українського громадянського суспільства” (громадська концепція) та „План саморозвитку українського громадянського суспільства”, в яких встановлені кількісні показники, яких має досягти українське громадянське суспільство у найближчі 5 років.

Контакти:

Тел.: (044) 425-23-29, 231-26-77.

М.тел.: 8-050-386-54-34.

E-ml: office@philanthropy.org.ua, universy@i.com.ua

Опубліковано на сайті: 2006-12-22

2019-02-01:
Почему у нас низкая ценность жизни и труда?
Участие ИЭЭ в телепередаче на канале "I-UA"
2018-02-19:
О выполнении положений Соглашения об ассоциации с Европейским Союзом
Интервью И.Макаренко Первому деловому каналу
2006-12-28:
Материалы Форума Алушта-2006
полное собрание материалов XI  международной научно-практической конференции «Проблемы и перспективы  инновационного развития экономики» (Алушта 2006)
2005-09-28: