Інновація - це історично безповоротна зміна способу виробництва речей.
Й. Шумпетер


М.І. Туган-Барановський

Й.А. Шумпетер

М.Д. Кондратьєв

Галерея видатних вчених

UA RU EN

Обращаем внимание на инновацию, созданную на данном сайте. Внизу главной страницы расположены графики,  которые в on line демонстрируют изменения цен на мировых рынках золота  и нефти, а также экономический календарь публикации в Интернете важных мировых экономических индексов 

 
Новини

Платформи завтрашнього дня: Ваші можливості не обмежені


Столиця України стає місцем щорічного проведення IDF. Другий Киїіський форум Intel для розробників (Intel Developer Forum) пройшов 1 липня в „Міжнародному виставочному центрі”. У всьому світі ключовою темою IDF стають найперспективніші напрямки розвитку ІТ-індустрії, тому в цьому році весняна серія Форумів проходила під девізом „Платформи завтрашнього дня: Ваші можливості не обмежені”.

На Форумі були представлені 3 пленарних доповіді, близько 25 годин сесій та лабораторних робіт, які охоплюють різноманітні найбільш динамічно розвиваючі галузі дослідження та розробок в сфері інформаційних технологій. 1 липня керівники підприємств та підрозділів, розробникі обладнання та програмного забезпечення отримали унікальну можливість не тільки ознайомитися с сьогоднішніми і завтрашніми технологічними новинками, а і обмінятися думками, поділитися власним досвідом. Форум став місцем цікавих зустрічей та конструктивного співробітництва тих, хто в визначить майбутній вигляд українських мережевих технологій.

Відвідайте сайт Форуму.

Опубліковано на сайті: 2005-06-13

2020-02-29:
Вопросы, которые задают при вступлении в Оксфорд

Вступительный экзамен в магистерский Колледж Всех Душ (All Souls College) в Оксфорде считается самым сложным в мире. И это несмотря на то, что там нет ни формул, ни задач, ни конкретных научных вопросов. По статистике, только один из 20 оксфордских бакалавров способен его пройти.
2006-12-28:
Материалы Форума Алушта-2006
полное собрание материалов XI  международной научно-практической конференции «Проблемы и перспективы  инновационного развития экономики» (Алушта 2006)
2005-09-28: