Інновація - це історично безповоротна зміна способу виробництва речей.
Й. Шумпетер


М.І. Туган-Барановський

Й.А. Шумпетер

М.Д. Кондратьєв

Галерея видатних вчених

UA RU EN

Обращаем внимание на инновацию, созданную на данном сайте. Внизу главной страницы расположены графики,  которые в on line демонстрируют изменения цен на мировых рынках золота  и нефти, а также экономический календарь публикации в Интернете важных мировых экономических индексов 

 
Новини

22 січня 2009 р. Відбудеться науковий методологічний семінар високого рівня «Теорія економічних криз як арсенал ідей для подолання сучасної фінансово-економічної кризи»


 

У січні 2009 р. виповнюється 144 роки з дня народження та 90 років з дня смерті славетного українського вченого-економіста Михайла Івановича Туган-Барановського. На вшанування цих дат кафедра економічної теорії Національного університету «Києво-Могилянська академія» (НаУКМА) організує науковий методологічний семінар високого рівня на тему: «Теорія економічних  криз як арсенал ідей для подолання сучасної фінансово-економічної кризи»
 
Семінар відбудеться: 22 січня 2009 р., початок: 16-00
Місце проведення: Факультет економічних наук НаУКМА, м. Київ, вул. Волоська, 8, корпус 6, ауд. 201 (є мультимедійний проектор).
 
Запрошуємо Вас персонально до участі та дискусій на цьому семінарі, де передбачається обмін думками та ідеями провідних українських наукових експертів щодо теоретичної парадигми, яка може бути найбільш ефективною для формування сучасної антикризової політики.
 
Текст Запрошення та матеріал щодо творчості М.І.Туган-Барановського - у прикріплених файлах.
 
Прохання підтвердити свою участь телефоном: 425-6042 (методист кафедри Ніна Василівна Колосова) чи на мій e- mail: bazhal@ eerc. kiev. ua
 
З повагою,
завідувач кафедри
економічної теорії НаУКМА,
доктор економічних наук, професор                   Ю.М.Бажал

Опубліковано на сайті: 2009-01-18

2019-02-01:
Почему у нас низкая ценность жизни и труда?
Участие ИЭЭ в телепередаче на канале "I-UA"
2018-02-19:
О выполнении положений Соглашения об ассоциации с Европейским Союзом
Интервью И.Макаренко Первому деловому каналу
2006-12-28:
Материалы Форума Алушта-2006
полное собрание материалов XI  международной научно-практической конференции «Проблемы и перспективы  инновационного развития экономики» (Алушта 2006)
2005-09-28: