Інновація - це історично безповоротна зміна способу виробництва речей.
Й. Шумпетер


М.І. Туган-Барановський

Й.А. Шумпетер

М.Д. Кондратьєв

Галерея видатних вчених

UA RU EN

Обращаем внимание на инновацию, созданную на данном сайте. Внизу главной страницы расположены графики,  которые в on line демонстрируют изменения цен на мировых рынках золота  и нефти, а также экономический календарь публикации в Интернете важных мировых экономических индексов 

 
Новини

TEDxKyiv - Петро Смертенко - "Інновації" 
http://www.youtube.com/watch?v=l-QPEDXKHsY&feature=related
 
Петро Смертенко — кандидат фізико-математичних наук, старший науковий співробітник Інституту фізики напівпровідників імені В.Є.Лашкарева НАН України. Співавтор 18 авторських свідоцтв та патентів на винаходи СРСР, Росії та України, більше ніж 200 статей та 7 книжок. З 1999 року Петро — Національний координатор інноваційної ринково направленої програми міжнародного науково-технічного співробітництва EUREKA (European Research Coordination Agency). Станом на 2009 рік в рамках програми в Україні впроваджено 25 проектів, націлених на здійснення конкурентоспроможних на світовому ринку досліджень та розробок у напрямах інформаційних та комунікаційних технологій, енергетики, медицини та біотехнології, транспорту, промислової автоматизації, екології та інших.
 
Що таке TED?
TED — це щорічна конференція, на яку запрошуються видатні мислителі та діячі світу, щоб поділитися тим, що їх найбільше захоплює. TED означає Technology, Entertainment, Design (Технології, Розваги, Дизайн) — три широкі тематичні сфери, що разом формують наше майбутнє. Насправді ж, цей рух є набагато ширшим і охоплює інновацї у всіх сферах життя.
Відвідувачі конференції — різноманітна аудиторія: керівники, науковці, митці, філантропи,— що настільки ж видатна, як і виступаючі, список яких включає:
таких відомих особистостей, як: Білл Клінтон та Білл Гейтс, екстравагантний мільярдер сер Річард Бренсон та рок-зірка Боно (U2)
лауреатів Нобелівської та Пуліцерівської премій, нагород Oscar, Grammy та MacArthur
професорів найбільш авторитетних університетів світу, найвідоміших дослідників людини та суспільства
розробників нових технологій та тих, хто стоїть у фарватері нових науково-технічних революцій: засновників Google та Twitter, винахідників Segway та протезів, що повертають людей до життя
людей, які на собі пізнають межі людського організму: плавають на Північному полюсі, занурюються у карколомні глибини і придумують способи лікування страшних хвороб
та навіть нікому невідомих «звичайних» людей, яким прийшли в голову непересічні ідеї
Після відвідання заходу TED характеризували як «Давос інновацій», «головний спа-курорт для мозку» та «чотиреденну подорож у майбутнє».
Презентації на конференції тривають до 18 хвилин. Всі виступи записуються на відео і розміщуються на сайті ted.com для безкоштовного перегляду кожним бажаючим. На даний момент TED перейшов рубіж у 600 роликів, найпопулярніші з яких досягли декількох мільйонів переглядів! Отже, кожен обов’язково знайде серед записів такі, що відносяться до його сфери життя або роботи, або від цікавих йому особистостей, або ж ті, що просто зачепають щось глибинне.
http://tedxkyiv.com/

Опубліковано на сайті: 2010-09-02

2020-02-29:
Вопросы, которые задают при вступлении в Оксфорд

Вступительный экзамен в магистерский Колледж Всех Душ (All Souls College) в Оксфорде считается самым сложным в мире. И это несмотря на то, что там нет ни формул, ни задач, ни конкретных научных вопросов. По статистике, только один из 20 оксфордских бакалавров способен его пройти.
2006-12-28:
Материалы Форума Алушта-2006
полное собрание материалов XI  международной научно-практической конференции «Проблемы и перспективы  инновационного развития экономики» (Алушта 2006)
2005-09-28: