Інновація - це історично безповоротна зміна способу виробництва речей.
Й. Шумпетер


М.І. Туган-Барановський

Й.А. Шумпетер

М.Д. Кондратьєв

Галерея видатних вчених

UA RU EN

Обращаем внимание на инновацию, созданную на данном сайте. Внизу главной страницы расположены графики,  которые в on line демонстрируют изменения цен на мировых рынках золота  и нефти, а также экономический календарь публикации в Интернете важных мировых экономических индексов 

 
Публікації

Єгоров С.А.

Українська мережа трансферу технологій UTTN набирає обертів

При використанні матеріалів статті посилання на автора публикації та даний сайт обовязкові

______________________________________________________________________________________________

28 квітня 2009 року за участю представників центральних органів виконавчої влади відбулася презентація системи трансферу технологій  регіональних центрів інноваційного розвитку Держінвестицій (СТТ РЦІР).

Створення Системи трансферу технологій Держінвестицій є результатом плідної співпраці Академії технологічних наук України та Державного агентства України з інвестицій та інновацій.

СТТ РЦІР об'єднує 13 регіональних центрів інноваційного розвитку Держінвестицій та інтегрована в Українську мережу трансферу технологій UTTN (Координатор - АТН України) у якості партнерського сегмента мережі.

Українська мережа трансферу технологій UTTN об'єднує  наукові установи, організації, підприємства і підприємців, які професійно займаються трансфером технологій. Існуючі партнерські відносини із зарубіжними мережами RTTN і RCTT забезпечують вихід власників наукоємких розробок на зовнішні ринки, а єдність форматів української, російської, білоруської і європейської мереж створюють передумови для ефективної роботи.

Протягом проходження процедури сертифікації регіональних центрів інноваційного розвитку в мережі UTTN фахівцями РЦІР було підготовлено та оформлено 62 технологічних профіля.

Створення СТТ РЦІР є ще одним кроком для забезпечення інфраструктурних передумов реалізації інноваційної моделі розвитку  України, а також інтеграції економіки і науки в Європейське та Світове співтовариство.

На презентації СТТ РЦІР виступили: Голова Держінвестицій Віктор Івченко, член Президії Національній академії наук України, академік НАН України Ярослав Яцків, академік Академії технологічних наук України, д.т.н. Володимир Лисенко.

У заході також взяли участь представники Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, Міністерства освіти і науки України, Державного комітету України з питань регуляторної політики і підприємництва, директори і співробітники РЦІР, представники Держінвестицій та Академії технологічних наук України, а також інші зацікавлені особи.

 

Єгоров С.О. директор Центру трансферу технологій АТН України


 

### для довідки  ###

       Академія технологічних наук України створена в 1991 році за ініціативою Академії наук УРСР науковими, промисловими і військово-промисловими структурами України. Метою АТН України є консолідація інтелектуального і виробничо-технологічного потенціалу України. В 2007 році Академією технологічних наук України було ініційовано та реалізовано проект по створенню в Україні мережі трансферу технологій UTTN. Мережа UTTN реалізує європейську та російську моделі роботи та ставить за мету залучення наукового потенціалу України до світового комерційного обороту. Подальший розвиток та формування мережі UTTN  направлений на консолідацію інформаційних ресурсів державних структур України, спеціалізованих організацій, інноваційних центрів міст та регіонів України в єдину мережу, та її подальшу інтеграцію до європейських мереж.

 

Опубліковано на сайті: 2009-05-08

Коментарі до цієї статті: