Инновация - это исторически бесповоротное изменение способа производства вещей.
Й. Шумпетер


М.И. Туган-Барановский

Й.А. Шумпетер

Н.Д. Кондратьев

Галерея выдающихся ученых

UA RU EN

Обращаем внимание на инновацию, созданную на данном сайте. Внизу главной страницы расположены графики,  которые в on line демонстрируют изменения цен на мировых рынках золота  и нефти, а также экономический календарь публикации в Интернете важных мировых экономических индексов 

 
Конференции и семинары

В понеділок, 17 жовтня 2016, о 15.00 В Могилянці - БЕЗКОШТОВНИЙ МАЙСТЕР-КЛАС ФІНАНСОВОГО АНАЛІТИКА АНГЛІЙСЬКОЇ БІРЖІ І РАДНИКА КОРОЛІВСЬКОЇ СІМ’Ї СЕНДІ ДЖАДЕЙДЖА


В понеділок, 17 жовтня, о 15.00 в НаУКМА (6-301) відбудеться лекція одного з провідних фінансових аналітиків Великобританії Сенді Джадейджа (Sandy Jadeja). 
Володіючи величезними знаннями і фінансової інтуїцією, ця людина передбачила 5 найбільших обвалів ринку, більш того - вказала їх точні дати.
До його думки прислухаються всі фінансисти світу.
При цьому Сенді Джадейджа вважає, що почати заробляти на біржі може будь-хто, маючи в кишені всього 200-500 доларів. Просто потрібно знати, як це робиться..
Сенді Джадейджа розробив просту схему, якої навчає вже понад тридцять років в кращих університетах світу.
"Насправді освіта не повинна бути складною, і моя філософія полягає в тому, що якщо ти хочеш включити світло, навчися користуватися вимикачем, а не вивчай як працює електрика", - говорить Сенді.
Він був запрошений в якості спікера на Forum One Ukraine, який відбудеться 15 жовтня, і люб'язно погодився прочитати лекцію у Могилянці.
Запрошую усіх зацікавлених осіб - викладачів, співробітників, студентів, випускників! Лекція відбуватиметься англійською мовою!

Опубликовано на сайте: 2016-10-16