Инновация - это исторически бесповоротное изменение способа производства вещей.
Й. Шумпетер


М.И. Туган-Барановский

Й.А. Шумпетер

Н.Д. Кондратьев

Галерея выдающихся ученых

UA RU EN

Обращаем внимание на инновацию, созданную на данном сайте. Внизу главной страницы расположены графики,  которые в on line демонстрируют изменения цен на мировых рынках золота  и нефти, а также экономический календарь публикации в Интернете важных мировых экономических индексов 

 
Новости

Приватний вищий навчальний заклад «Український гуманітарний інститут»


Приватний вищий навчальний заклад
«Український гуманітарний інститут»
вул. Інститутська 14, м. Буча, Київська обл., 08292, Україна
тел. +380 97 818 1337, e-mail: office@ugi.edu.ua

Дорогі друзі,

Україна переживає надзвичайно складні часи і практично немає жодної української сім’ї, яка би не постраждала емоційно, фізично, фінансово. Милістю Божою Український гуманітарний інститут зміг евакуювати своїх студентів. Більшість працівників та студентів зараз знаходяться в безпеці. Продовжуємо молитись про збереження нашого кампусу від бомбардувань та мародерства.

Адміністрація закладу прийняла рішення продовжувати освітній процес онлайн. Але суттєвою проблемою є те, що у студентів зараз немає можливості оплачувати навчання. Переважна більшість батьків залишились без роботи, а деякі внаслідок бомбардувань втратили також своє майно — квартири та будинки.

Тому ми звертаємось до всіх наших друзів про допомогу та фінансову підтримку.

Станом на лютий 2022 року в нашому закладі освіти налічувалося близько тисячі студентів та курсантів. Тих, хто навчався на основних бакалаврських програмах на денній формі навчання – близько 350 студентів. Середня вартість оплати за освітні послуги становить 1000 доларів на одного студента в рік. Більшість студентів оплатили перший семестр, але другий оплатити не спроможні.

Щиро просимо вас підтримати фінансово наш заклад, студентів та викладачів.

Ви можете перерахувати кошти використовуючи посилання та банківські реквізити з офіційного сайту https://ugi.edu.ua/help_uias/

Дякуємо всім, хто підтримує Україну в цей нелегкий час!

Молимося про відновлення миру в Україні!

Молимося про ваші сім'ї, аби Бог компенсував та щедро повернув вам за благодіяння!

«Бог же має силу збагатити вас усякою благодаттю, щоб ви, завжди і в усьому маючи всякий достаток, були багаті на всяке добре діло» (2 Кор. 9:8).
З повагою

Адміністрація ПВНЗ «Український гуманітарний інститут»
В.о. ректора Людмила ШТАНЬКО

Опубликовано на сайте: 2022-03-16

2022-03-16:
Приватний вищий навчальний заклад «Український гуманітарний інститут»
Звертаємось до всіх наших друзів про допомогу та фінансову підтримку
2020-02-29:
Вопросы, которые задают при вступлении в Оксфорд

Вступительный экзамен в магистерский Колледж Всех Душ (All Souls College) в Оксфорде считается самым сложным в мире. И это несмотря на то, что там нет ни формул, ни задач, ни конкретных научных вопросов. По статистике, только один из 20 оксфордских бакалавров способен его пройти.
2006-12-28:
Материалы Форума Алушта-2006
полное собрание материалов XI  международной научно-практической конференции «Проблемы и перспективы  инновационного развития экономики» (Алушта 2006)
2005-09-28: