Инновация - это исторически бесповоротное изменение способа производства вещей.
Й. Шумпетер


М.И. Туган-Барановский

Й.А. Шумпетер

Н.Д. Кондратьев

Галерея выдающихся ученых

UA RU EN

Обращаем внимание на инновацию, созданную на данном сайте. Внизу главной страницы расположены графики,  которые в on line демонстрируют изменения цен на мировых рынках золота  и нефти, а также экономический календарь публикации в Интернете важных мировых экономических индексов 

 
Публикации

Гаврилишин Б.Д.

До ефективних суспільств. Дороговкази в майбутнє (Доповідь Римському Клубові)

Видання третє


Нещодавно вийшло друком третє українське доповнене видання знаної в усьому світі, виданої багатьма мовами книги засновника МІМ-Київ, видатного мислителя й економіста Богдана Гаврилишина «До ефективних суспільств: Дороговкази в майбутнє».

Узагальнивши свій досвід життя в різних суспільних та національних формаціях, роботи в різних професійних сферах та на різних посадах, Богдан Гаврилишин представив у книзі «До ефективних суспільств: Дороговкази в майбутнє» методику аналізу суспільних настроїв, що дає змогу порівнювати різні нації-держави й давати досить точні прогнози їх подальшого розвитку. До речі, в першому видання 1979-го р. було зпрогнозовано розпад СРСР, що зайвий раз доводить ефективність авторських розробок.

«Книга має три різні аспекти, три різні підходи, які водночас доповнюють один одного. Перший – аналітичний, за допомогою якого я намагаюся визначити основні причини або передумови того, що одні суспільства виявляються ефективнішими за інші. Другий – рекомендаційний, який дає змогу з огляду на попередній аналіз радити, що слід змінити в суспільному ладі тих чи тих країн, щоб підвищити ефективність його функціонування. Третій – прогнозний. Він допомагає визначити ймовірність здійснення запропонованих змін, а в разі неможливості їх реалізації – передбачити найвірогідніші й найсприятливіші зміни», - зазначає у передмові до третього українського видання Богдан Гаврилишин.

Цьогорічне видання доповнене розділом «Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років», який автор присвятив панорамному аналізові минулого і перспектив становлення незалежної демократичної України, який робить книгу Богдана Гаврилишина «До ефективних суспільств: Дороговкази в майбутнє» особливо актуальною у сучасних кризових умовах. 
 

Завантажити видання (Українською)
Завантажити видання (Російською)

 

Джерело: bhfoundation

Опубликовано на сайте: 2012-01-24

Комментарии к этой статье: