Інновація - це історично безповоротна зміна способу виробництва речей.
Й. Шумпетер


М.І. Туган-Барановський

Й.А. Шумпетер

М.Д. Кондратьєв

Галерея видатних вчених

UA RU EN

Обращаем внимание на инновацию, созданную на данном сайте. Внизу главной страницы расположены графики,  которые в on line демонстрируют изменения цен на мировых рынках золота  и нефти, а также экономический календарь публикации в Интернете важных мировых экономических индексов 

 
Наші партнери

Університет ефективного розвитку (УЕР) – приватна організація, що здійснює науково-дослідні роботи та підготовку фахівців. Створений у 2000 році. Напрямки роботи: прикладна психологія; психотехнологии; екстремологія. В УЕР розроблені: концепція підготовки “універсального фахівця”, концепція психонетики, методики підготовки операторів для роботи в екстремальних умовах, методики формування навичок сприйняття слабких і схованих сигналів, принципи ефективної мережної комунікації, психотехнічна методика “Тріада”. Проводиться підготовка тренерів і організаторів психотехнічних семінарів і фахівців з дистанційної психодіагностики, конфліктології, екстремології. Із січня 2005 року починає роботу мережний університет, що веде підготовку в інтернет-режимі.

 

ІДНТПІН ім. Г.М. Доброва НАН України є  науково-дослідним інститутом Національної академії наук України. Його науковці займаються фундаментальними, теоретико-методичними та прикладними дослідженнями й розробками в галузі наукознавства та історії природознавства і техніки.

Український гуманітарний інститут - приватний вищий учбовий заклад III-IV рівнів акредитації
Спеціальності: фінанси, менеджмент зовнішньоекономічної діяльності, маркетинг, іноземна мова і література (англійська, німецька).
Термін навчання: бакалавр - 4 роки, спеціаліст - 5 років.
Форма навчання - денна і заочна.
 
Львівский ЦНТЕІ Львівський центр науково-технічної і економічної інформації
 
Domik.net - Київський портал нерухомості, українська інформсистема Domik.net- Київський портал нерухомості, всеукраїнська інформсистема
 
Київський економічний інститут менеджменту - приватний вищий навчальний заклад IV рівня акредитації. Спеціальності: фінанси і кредит (спеціалізації: фінансовий, банківський та страховий менеджмент), маркетинг (маркетинговий та рекламний менеджмент), економічна кібернетика, менеджмент ( комерційна, готельна, туристична та зовнішньоекономічна діяльність), соціологія.
Підготовка фахівців з фінансів та кредиту проводиться спільно з американськими інститутами та банками. Форми навчання - денна, заочна, вечірня, друга вища освіта.